Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
дівчата

Багато різних листів приходить на адресу «Правдивих Nовин». Відвертий лист Світлани К. нагадав нам про те, що два роки тому ввечері по п`ятницях ми завжди друкували статтю, присвячену інтимним стосункам.

риба

Ботулізм – гостра токсикоінфекція, спричинена паличкою Clostridium botulinum, що міститься в неправильно приготованих консервах. Про це йдеться в пам’ятці для населення щодо профілактики ботулізму, яку розмістила Госпотребслужба.

сіль

Недостатнє вживання солі може стати причиною інсулінорезистентності.

Вітамін D

Знання українців про вітамін D, як правило, обмежуються словами «сонце» та «рахіт». А дефіцит достовірної та перевіреної інформації створив ідеальні умови для поширення серед населення різноманітних міфів та байок.

смерть

Американські вчені шокували громадськість. Фахівцям вдалося зняти момент настання смерті.

чому дитину варто просити про допомогу

Звичайно, життя сучасної дитини часто вельми насичене різноманітними гуртками та секціями. І батьки вважають, що покладати на нього ще які-небудь обов'язки буде вже занадто.

Учені спростували популярний міф про секс

Італійські вчені розвіяли ще один міф щодо інтимних стосунків.

парагрип

Все більше українців з'являється в лікарнях. Вони скаржаться на сильну слабкість в тілі, високу температуру, неприємні відчуття в горлі, кашель.

Як відсутність сексу змінює людей

Усім добре відомо, що секс дуже позитивно впливає на організм людини: нормалізується тиск, знижується рівень гормону стресу, підвищується продуктивність.

чай

Гарячі напої стимулюють потовиділення, яке допомагає організму позбутися зайвого тепла.

Всесвітня метеорологічна організація назвала причини аномальної спеки по всьому світу і в Україні, вказавши на зміни клімату.

   
© newspravda.com