Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
квартира

Кілька українських ЗМІ оприлюднили інформацію, яка може допомогти мешканцям як приватних, так і багатоквартирних будинків, особливо якщо ЖЕК явно недопрацьовує.

Тож «Правдиві новини» теж вирішили поділитися кількома порадами з нашими читачами.

Отже, якщо у вашій квартирі не достатньо тепло взимку, то є кілька способів, які допоможуть зігрітись, майже не вмикаючи обігрівач.

Одяг – найважливіше тримати у теплі ноги та спину. Тому вдягайте теплі шкарпетки, светри та кофтинки. Важливо також, щоб одяг був з натуральних тканин, а не з синтетики (!).

Рух – коли в квартирі холодно, якнайбільше рухайтесь. Наприклад можна зайнятися прибиранням, або просто вимкнути телевізор і пограти з дітьми. Це допоможе розігнати кров, і ви відчуєте, що вам стає тепліше.

Їжа – всі помічали, що взимку хочеться більше їсти. Так організм намагається відновити калорії, які витрачає для того, щоб зігрітись. Тому, коли холодно, рекомендується їсти багатокалорійну їжу.

Напої – гарячий чай в холодну погоду – гарний спосіб зігрітись. Але забагато чаю може нашкодити. Важливим є склад напою – додавайте в чай імбир, лимон, мед, корицю, гвоздику. Ці інгредієнти посилюють зігріваючий ефект. Також вони корисні для профілактики застуди та зміцнення імунітету.

Славко Пригода

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com