Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
кохання

Виявляється, зачаття дитини для багатьох жінок досі оповите таємницями. І якщо ви плануєте вагітність, то напевно вже встигли зіткнутися з дивовижними методами зачаття дитини.

Але як зрозуміти, де поради, які дійсно підкажуть, як завагітніти, а де міфи про зачаття дитини?

МІФ 1. Якщо не виходить завагітніти протягом трьох місяців, у вас серйозні проблеми зі здоров'ям

Якщо зачаття дитини не відбувається протягом трьох місяців, це ще не говорить про можливе безпліддя. Згідно зі статистикою, на зачаття дитини парі необхідно в середньому від 6 до 12 місяців. Тому, якщо не вдається швидко завагітніти, не варто панікувати. Фахівці вважають, що починати діагностику безпліддя стоїть в тому випадку, коли не виходить завагітніти після 12 місяців регулярного статевого життя без застосування засобів контрацепції.

МІФ 2. Зачаття дитини може статися тільки в день овуляції

Як виявилося, не всі жінки, які намагаються розрахувати овуляцію і тримають під подушкою календар овуляції, знають, що статевий акт повинен відбутися за кілька днів до овуляції, а не під час неї. Домашні тести на овуляцію показують, що сплеск гормонів відбувається раніше, ніж яйцеклітина виходить з яєчника.

Тому якщо ви плануєте зачаття дитини, то чекати, коли настане овуляція, не має сенсу. Адже сперматозоїди живуть в від 3 до 5 днів, протягом яких у вас зберігаються високі шанси на зачаття дитини. Якщо ж ви будете чекати, поки настане овуляція, то можете пропустити заповітний момент виходу яйцеклітини.

МІФ 3. Чим частіше ви займаєтеся сексом, тим вищі шанси завагітніти

У всіх нас різний темперамент. Комусь достатньо займатися сексом раз на тиждень, комусь він необхідний кожен день. Але якщо щоденний секс - це лише спроба не пропустити овуляцію і збільшити шанси зачати дитину, то вас чекає розчарування.

Справа в тому, що чим частіше чоловік досягає оргазму, тим менше сперматозоїдів міститься в його спермі.
У той же час, сперматозоїди можуть залишатися активними в цервікальній рідині кілька діб, тому для зачаття дитини досить займатися сексом раз в 2-3 дня.

МІФ 4. Деякі пози в сексі або після нього збільшують шанси на зачаття дитини

Так, існує міф, що шанси на зачаття дитини збільшуються, якщо займатися сексом в місіонерській позиції. Однак немає ніяких наукових доказів того, що певні пози в сексі підвищують шанс зачати дитину.

Або що "берізка" після сексу допомагає завагітніти. Хоча деяким сперматозоїдам "берізка" дійсно може допомогти швидше досягти мети, однак це не найефективніший спосіб наблизити зачаття дитини. Адже під час статевого акту в піхву потрапляють десятки мільйонів сперматозоїдів, так що спроби "зловити" кількох "втікачів" навряд чи виправдані.

МІФ 5. Оргазм у жінки збільшує вірогідність зачаття

Немає ніяких наукових підтверджень тому, що оргазм у жінки сприяє настанню вагітності. Обов'язковою умовою успішного зачаття є тільки чоловічий оргазм, але це і так очевидно.

МІФ 6. Можливе планування статі дитини

Часто при плануванні вагітності майбутні мами студіюють інформацію, як зачати хлопчика або як зачати дівчинку. Однак планування статі дитини неможливо! Стать майбутньої дитини залежить від того, яка чоловіча хромосома зіллється з жіночою Х-хромосомою. В еякуляті присутні сперматозоїди двох видів - Х і Y. Для зачаття хлопчика потрібно, щоб до яйцеклітини швидше дістався Y-сперматозоїд, а для зачаття дівчинки - Х-сперматозоїд. Це лотерея, на результат якої неможливо вплинути без допомоги новітніх репродуктивних технологій.

Звичайно, вчені визнають, що Y-сперматозоїди більш легкі і рухливі, але менш живучі. А ось Х-сперматозоїди - навпаки, важкі і повільні, але більш витривалі і можуть залишатися активними впродовж декількох днів. Тому можливо, що якщо статевий акт стався за кілька діб до того, як наступила овуляція, то більше шансів дочекатися "жіночих" сперматозоїдів. Якщо ж статевий акт відбувся відразу після овуляції, то шанси дістатися першими до яйцеклітини вище у більш рухливих "чоловічих" сперматозоїдів.

Однак це всього лише гіпотеза, яка не може гарантувати зачаття дитини певної статі.

МІФ 7. Чоловік не може бути безплідним, якщо у нього вже є діти

Зачаття дитини в минулому, на жаль, не є гарантією високої фертильності чоловіка сьогодні. Проблеми з репродуктивною системою можуть виникнути і розвинутися досить швидко. Шкідливі звички, різні захворювання і лікування їх за допомогою антибіотиків або гормональних препаратів, нездорове харчування, стреси і навіть погана екологічна ситуація можуть призвести до зниження якості сперми. При цьому не варто плутати зниження кількості і рухливості сперматозоїдів і потенцію, наявність якої не говорить про відсутність проблем з фертильністю. Встановити цю проблему за зовнішніми ознаками неможливо. Для того, щоб визначити здатність чоловіка до запліднення, необхідно провести аналіз еякулята - спермограми.

За метеріалами Газети.ua

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com