Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Як відсутність сексу змінює людей

Усім добре відомо, що секс дуже позитивно впливає на організм людини: нормалізується тиск, знижується рівень гормону стресу, підвищується продуктивність.

А от що станеться з вашим тілом, коли це приємне заняття зникне з вашого життя? Відповідь на це запитання дав Доктор Корі Б. Хонікмен, пише "Лайфхакер".

Знижується імунітет

Дослідження показують, що у людей, які ведуть регулярне статеве життя, імунітет вищий на 33%.

Підвищується рівень стресу

Люди після звичайного сексу справляються зі стресовими ситуаціями набагато краще, ніж інші. А весь секрет у тому, що секс підвищує вироблення серотоніну, гормону щастя. Тим, хто не займається сексом, цього гормону бракує.

Виникають проблеми зі збудженням

Чоловіки страждають від еректильної дисфункції. Це можуть бути як проблеми з ерекцією, так і передчасне сім'явиверження.

Змінюється зміст снів

У період статевої стриманості людям часто починають снитися сни сексуального характеру. Іноді вони настільки реалістичні, що ви можете отримати оргазм.

Знижується лібідо

У результаті тривалого утримання від сексу знижується і сексуальне бажання.

З'являється відчуженість між партнерами

Перерва в сексуальному житті може не тільки знизити лібідо, а й призвести до охолодження почуттів. Відсутність сексу у пари можуть помітити за вашою поведінкою навіть оточуючі люди.

Знижується самооцінка

Ви можете почати відчувати себе менш привабливими. Вважається, що сперма – своєрідний природний антидепресант.

Зростає ризик розвитку раку простати

Чим довша перерва в сексуальної активності у чоловіків, тим вищий шанс заробити простатит або рак простати.

Підвищується ризик розитку гінекологічних захворювань

У жінок слабшають стінки піхви, адже секс для них – це як тренування для м'язів. Крім того, наслідком тривалого утримання може бути застій крові в області малого тазу, що загрожує розвитком таких захворювань, як аднексити і мастопатія.

Виникають гормональні збої

Неприємний наслідок статевої стриманості як для чоловіків, так і для жінок.

У жіночому організмі збільшується кількість чоловічих гормонів, що призводить до проблем зі шкірою (висипання, сухість). Також можуть з'явитися передчасні зморшки.

У чоловіків теж починаються проблеми зі шкірою у вигляді висипки, а надлишок чоловічих гормонів може призвести до вибухів агресії і появи нав'язливих думок.

Крім перерахованого вище, тривала перерва в сексуальному житті також може привести до ожиріння (спроби заїсти горе і отримати задоволення), алкоголізму, безсонняі, хронічних болів і появи волосяного покриву в небажаних місцях у жінок.

Єдиний позитивний момент утримання – відсутність хвороб, що передаються статевим шляхом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com