Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Відомо, що використання правильно підібраних комп'ютерних окулярів підвищує продуктивність праці на 30%.

Лікарі офтальмологи рекомендують комп'ютерні окуляри всім користувачам комп'ютера, які проводять за екраном монітора більше двох годин на день, щоб уникнути можливих проблем з гостротою зору надалі. За статистикою 70% користувачам комп'ютера необхідні комп'ютерні окуляри.

Використання комп'ютерних окулярів знижує зорове навантаження при тривалій роботі на комп'ютері; знижує шкідливий вплив ультрафіолетових променів на очі (в першу чергу - для кришталика і сітківки); покращує контрастність зображення на екрані; зменшує небезпеку розвитку міопії, короткозорості, астигматизму і інших захворювань очей; знижує загальну і очну стомлюваність.

Комп'ютерні окуляри розрізняються за цілою низкою властивостей: за зовнішнім виглядом, наявності діоптрій, по виду контрастного покриття, нанесеного на лінзи та інше. Для виготовлення комп'ютерних окулярів є декілька видів лінз: монофокальні, тріфокальні, варіофокальні та прогресивні лінзи.

На ринку в даний час представлений широкий вибір найрізноманітніших окулярів, призначених для користувачів комп'ютерів. Продавці в спеціалізованих салонах-оптик з продажу комп'ютерних окулярів, пропонують вам послуги - підбір та виготовлення окулярів. У готовому вигляді продаються типові комп'ютерні окуляри, на лінзах яких використовується один тип контрастного покриття. Цей варіант орієнтований на більшість користувачів, але такі типові комп'ютерні окуляри підходять тільки для 10% користувачів.

Якщо ви вирішили придбати комп'ютерні окуляри, то попередньо проконсультуйтеся у лікаря офтальмолога, перевірте гостроту зору. Крім того, це необхідно для правильного підбору контрастного покриття на лінзи. Найзручніше замовити окуляри в спеціалізованому салоні, фахівці підберуть вам хороші окуляри з урахуванням рекомендацій лікаря офтальмолога і ваших індивідуальних особливостей. Ви зможете самостійно вибрати оправу для комп'ютерних окулярів, матеріал для лінз (пластик або скло), вид лінз, необхідний варіант контрастного покриття на лінзи та інші параметри.

Лєра Поліщук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com