Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Іноді міські водоканали готують користувачам неприємні сюрпризи у вигляді іржі з-під крану або води з «пікантним» ароматом хлору. І це далеко не всі «підводні камені» користування централізованим водопостачанням.

Комунальники виправдовуються: мовляв, системи водогонів давно вже застаріли. А оновлювати їх доводиться поступово за браком коштів. Виходом із ситуації буде придбання побутового фільтру.

Які вони бувають?

На сьогодні виробники очищувальних систем пропонують близько п'яти конструкцій різного ступеня складності та ефективності. Ваш вибір залежатиме від обсягів споживаної води та можливостей житлової площі. Розрізняють фільтри:

  • глеки;
  • насадки для кранів;
  • настільні системи;
  • стаціонарні;
  • зворотноосмотичні.

система фільтрації

Останній вид можна віднести до високих технологій споживчого ринку. Адже такі системи очищують воду на молекулярному рівні. Установка має чутливу мембрану, яка здатна затримувати не тільки мінералні домішки та частки металів, а й шкідливі мікроорганізми. Виробники пропонують моделі різного типу — для квартир у багатоповерхівках, приватних будинків, офісів та промислових підприємств. Замовляти їх можна як офлайн, так і через Інтернет, наприклад, на сайті https://ua.ecosoft.com.

Методи очистки: для великих та дрібних часток

Найпростішим способом очищення води є глечик із фільтром з сорбенту — поглинаючої речовини. Ціна елементарного гаджета варіюється залежно від ємності (від 1 до 3,5 л) та наповнювача фільтру.

Наступним за ціновою шкалою йде настільний фільтр. Він являє собою невеликий резервуар із краником, який під'єднують до водоводу гнучкою трубкою. Така система може прибрати з води важкі метали, іржу та пісок.

Якщо маєте місце під мийкою, є сенс розмістити стаціонарний фільтр. Його вмонтовують безпосередньо до труби водогону. У продажу є складні комбінації з кількох колб. Їхні картриджі відповідають за певний вид очищення: одна — від хлору, інша — від органіки.

Значно більший потенціал мають насадки на крани. Якщо настільна система протягом хвилини може очистити літр води, то якісна насадка подужає усі три. До того ж, вона очищує воду від хлору та органічних сполук, ліквідує неприємний запах.

Слідкуйте за часом

Зверніть увагу на термін придатності картриджів. Також врахуйте максимальній обсяг води, який у змозі «перетравити» фільтри. Зазвичай цю інформацію виробники вказують на упаковці. Причому не варто чекати, поки строк сплине повністю. У різних регіонах країни ступінь забруднення відрізняється. Наприклад, у промислових містах є сенс міняти картридж десь на 60-70% зазначеного часу.

 

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com