Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Українські продавці пропонують продукцію десятків торгових марок, що випускають різноманітний ручний електроінструмент. У кожного бренда — по декілька схожих моделей в різних діапазонах цін. Що краще — заощадити кошти чи надати перевагу перевіреному, але не дешевому пристрою? Рекомендація спеціалістів інтернет-магазину “Трейд-Плюс” — відштовхуйтесь від особистих потреб.

       Чому електроінструмент зі схожими параметрами має різницю в ціні

Часто виробники недорогого електроінструмента пояснюють низьку ціну тим, що вони не витрачають зайвих грошей на “розкрутку” бренда. Насправді це половина правди. Окрім мінімізованих витрат на рекламу, існують об’єктивні методи здешевлення собівартості товару:

  • Виробник використав дешевші матеріали, що мають менший робочий ресурс.
  • Технології також було значно спрощено. Це може стосуватися захисту від перегріву чи перевантаження, складних систем охолодження або центрування насадок та інших аспектів.
  • Менше уваги приділяється ергономіці, балансу ваги електричного інструмента.

 

Безумовно, дешевий ручний електроінструмент працювати буде. Скажемо більше — він працюватиме абсолютно нормально, але потребує більш тендітного ставлення. Рекомендований час безперервної експлуатації — в межах 20-30 хвилин, а потім потрібна перерва на охолодження. Частота використання — інколи, аби виконати невеликий обсяг робіт. Тож це — прилади побутового типу, для домашньої майстерні.

Якщо ви прагнете купити електро інструмент для будівництва, ремонту, плануєте використовувати його щоденно у складних умовах — обирайте професійні моделі перевірених часом виробників. Економія на етапі купівлі обернеться ламанням посеред роботи. А простоювання — це втрачені гроші, зміщення строків, незаплановані витрати на новий електроінструмент і багато додаткових незручностей.

Тож для роботи — тільки професійні серії, ключові позиції бажано продублювати. Для дому — недорогий ручний електроінструмент.

        Що вам запропонує інтернет-магазин “Трейд-Плюс”

Компанія співпрацює з багатьма виробниками без посередників. В онлайн каталозі ви знайдете найбільший в Україні вибір якісного електричного інструменту для будь-яких задач.

Шукайте потрібний інструмент тут - https://tdp.com.ua/catalog/elektroinstrument/

У продажу — все від болгарок і дрилів до відбійних молотків і штроборізів за розумними цінами. Кваліфіковані продавці проконсультують щодо можливостей кожної моделі або допоможуть з пошуком.

Доставка Україною — транспортними компаніями.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com