Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Володимир Лановий

Україні ніхто не дає кредитів за низькими відсотковими ставками, тому владі країни варто було б продовжити співпрацю із МВФ.

Українці можуть докупити стаж у необмеженій кількості

Українці зможуть купити необмежену кількість страхового стажу для виходу на пенсію.

курс долара

В Україні продовжує знецінюватися наша національна грошова одиниця — гривня.

банк

Активісти вимагали націоналізації Промінвестбанку та проводили роз’яснувальнувальні роботи з працівниками банку.

стратегічні запаси пшениці

Запаси пшениці на підприємствах, які займаються їх переробкою та зберіганням, станом на 1 вересня 2017 р склали 16,78 млн т, що на 920 тис. т менше аналогічного показника 2016 року (17,7 млн т).

земля

Не можна відкривати ринок землі або робити ліберальні реформи в країні, де 70% людей отримують субсидії, 80% - перебувають поза межею бідності, а 12% - мають гроші лише на те, щоб жити, без можливості відкладати кошти.

Гройсман

Приватизація держпідприємств не лише залучить надходження до держбюджету, а й нібито створить в Україні конкурентний ринок, на який будуть заходити інвестори з усього світу.

гроші

Академік Академії економічних наук України, професор Володимир Пилипчук прокоментував дурнувате кукурікання виконувача обов`язків голови Національного банку України Смолія.

котик

Перед початком найдорожчого за всю історію опалювального сезону в Україні все ще залишається одна проблема, через яку вся дистанція сезону-2017/2018 може пройти не зовсім гладко.

гроші

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова» 5 вересня уклало угоду з ТОВ «Промислове забезпечення «Альфа-Металл» (Росія) про закупівлю алюмінію на 245 млн руб., або 111,32 млн грн.

інфляція

Поточна динаміка загальної ІПЦ та його складових свідчать про подальше посилення ризиків більш істотного відхилення інфляції від центральної точки цільового діапазону 8% +/- 2 п.п.

   
© newspravda.com