Loading...
   
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

В Україні вартість овочів нового врожаю зашкалює, наближаючись до 20 грн за кг капусти або моркви, що в кілька разів перевищує торішні ціни.

лічильник

У всіх будинках в обов'язковому порядку встановлюватимуть лічильники на тепло та воду.

«Інновації» пенсійних законопроектів

"Інновації" пенсійних законопроектів Гройсмана № 6614- 6616: 

хліб

За прогнозами фермерів, цьогорічний збір ранніх злакових буде на 25% нижчим, ніж в минулому році, а крім того в Україні знижується виробництво сільгоспродукції.

Борщовий набір

Вартість овочів, що входять в борщовий набір, цієї осені підскочить в ціні мінімум на 70%. Таку думку висловив глава Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич. 

україножери

Уряд геноциду працює, україножери жиріють, українці голодують, але підвищуються ціни не лише на продукти харчування. З 1 липня ціна газу для населення та підприємств зросте на 25%.

Гройсман

Кабінет міністрів України ставить пріоритетом введення загального декларування доходів і витрат фізичних осіб та податкового контролю з використанням непрямих методів щодо відповідності доходів і витрат та подальше зниження податків на заробітну плату на 2019-2020 рік.

 партія українських танків відправилася в азіатську державу

Вже ніхто не дивується, що під час так званого АТО (це коли російські війська обстрілюють українців, а стріляти у відповідь головноторгуючий барига заборонив), Україна по всьому світу торгує сучасною зброєю.

Промислове виробництво в Україні обвалилося майже на 7%

Третій місяць поспіль промислове виробництво демонструє падіння. У квітні воно знизилося на 6,1%, у березні -- на 2,7%, якщо порівнювати з відповідними місяцями минулого року.

Продукти на полицях українських магазинів продовжують поволі зростати в ціні. І хоча різких коливань споживачі не відчувають, щоразу за один і той самий набір продуктів доводиться платити все більше і більше.

податки і тарифи

Вже незабаром для українців подорожчає інтернет, холодна вода і доведеться заплатити податок на нерухомість.

   
© newspravda.com