Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Громадська організація «Центр соціально-економічних досліджень – CASE Україна» провела експертне дослідження, що дає відповідь на питання «Яка ціна держави для громадян?».

В Україні планують дозволити покупку валюти онлайн

Національний банк України (НБУ) готує низку змін, спрямованих на лібералізацію валютного ринку, повідомив на презентації нової структури валютного регулювання заступник голови НБУ Олег Чурій.

В Україні зріс рівень бідності

Рівень бідності в Україні за підсумками 2017 року збільшився до 27%.

Аграрії переносять основну підкормку на весну через дефіцит добрив

Ціна на карбамід та селітру в Україні зростає.

корова

Падіння експорту яловичини з України в два рази пов'язано з катастрофічним скороченням поголів'я великої рогатої худоби і переорієнтацією світових ринків на імпорт худоби в живій вазі.

В Україні, де мінімальна зарплата становить 3700 гривень, стрімко зростають ціни на продукти харчування. Зокрема, кілограм свинини у нас коштує 120-170 гривень, літр молока – 23-28 гривень.

В Україні позбавлятимуть субсидій безробітних, які довго не працевлаштовуються

В Мінсоцполітики переконані: якщо людина працездатного віку не хоче працювати, вона не може отримувати субсидію.

Сплячий ринок землі та жахливе рейдерство

Прихильники якнайскорішого запровадження ринку земель з-поміж аргументів на підтримку своєї позиції висувають і такий: мовляв, це сприятиме подоланню аграрного рейдерства, бо землі приватної власності краще захищені юридично, ніж орендовані.

Мінфін вивчає сценарій курсу долара у 36 гривень

    Міністерство фінансів України при складанні прийнятої Кабміном Стратегії управління держборгом вивчило п'ять альтернативних шокових сценаріїв, які можуть очікувати державу.

Чи повториться затримка у виплаті пенсій

Попри фінансову нестабільність останніх років Пенсійний фонд вчасно виплачував пенсії більш ніж 11 мільйонам пенсіонерів країни.

Як вибрати диван

Дитячі загадки часто б'ють, що називається, «не в брову, а в око». А тому ми, мабуть, використаємо одну з них: на нього можна лягти і можна сісти.

   
© newspravda.com