Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Попри те, що через анексію Криму та війну на Донбасі банки України несуть величезні збитки, є все таки фінансові структури, які за таких складних умов збагачуються.

Як повідомляє "Insider", портфель гривневих депозитів у 2014 році скоротився на 55 млрд. грн., валютних - на 9 млрд. доларів.

Найбільші втрати понесли банки з російським капіталом. На думку фахівців, це трапилося через санкції проти російських компаній. З українських фінансових структур збіднів гаманець власника "Приватбанку", голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського. Цей банк є найбільш структурованим.

Тим часом, надзвичайні зростання прибутків спостерігаються у «Міжнародного інвестиційного банку», що належить президенту Петру Порошенку. За три квартали минулого року банк глави держави наростив прибутки у півтора рази. У лідери вирвався також "Авант-банк", який пов'язують із екс-генпрокурором Віталієм Яремою.

Взагалі крамольним в умовах тотального обвалу гривні є відчутне зростання активів (на 18%) банку "Авангард", акціонером якого донедавна була чинна голова НБУ Валерія Гонтарєва.

Роман Здорик

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com