Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Міністр соцполітики Павло Розенко визнав, що держава заборгувала по заробітних платах 1,5 мілярда гривень. Про це він заявив під час спілкування у Верховній Раді із народними обранцями.

Це сталося, переконаний Розенко, через ситуацію на Донбасі. Адже основна сума боргу припадає на Донецьку та Луганську області. Крім того нарікає Розенко також на стан української економіки.

Попри це, міністр соцполітики також зазначив, що наразі немає фізичної можливості Але як тільки на теренах Донбасу відновиться українська влдавиплатити пенсії на тимчасово окупованих територіях. На жаль, міністр не уточнив, що він саме має на увазі під цією фразою. Щоправда, запевнив Розенко, як тільки на теренах Донбасу відновиться нормальна влада — люди знову почнуть отримувати зарплати та пенсії.

Тим часом, як зазначають експерти, на сьогодні активи "сім'ї" Януковича, які досі крутяться в українській економіці, складають понад 130 мільярдів гривень... Сподіваємося, що новопризначений Генпрокурор Віктор Шокін зацікавиться цими фінансами.

Роман Здорик

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com