Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Одіозний олігарх Дмитро Фірташ, здається, остаточно втратив належний йому банк "Надра". Здається, бізнесмен, який уживався за будь-якої влади, потрапив "під роздачу" української влади.

Дмитро Фірташ, якого аналітики пов'язують із прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, переживає не найкращі часи. Банк "Надра", який належить підприємцеві, переживає свою другу смерть. І цього разу, здається, остаточну.

Нагадаємо, що минулого разу, за прем'єрства Юлії Тимошенко, згадану фінансову установу врятували за допомогою рефінансування з бюджету. Цього разу, скидається, що "халяви" не буде. Адже в Україні просто немає таких коштів, щоб вчергове допомогти Фірташу.

"Порадував" бізнесмена і "Нафтогаз", який за рішенням суду вимагає черкаський "Азот" Фірташа сплатити 780 млн. грн. на користь держави. Не врятувала олігарха і апеляція. Феміда виявилася невблаганною - рішення попереднього суду лишилося незмінним.

Тим часом, як уже писали "Правдиві новини", інший олігарх, не менш "непотопельний" Ігор Коломойський, хоч і отримав чималі втрати у банку "Приват", тільки набирає свою політичну та фінансову вагу. Експерти прогнозують, що місце фаворита української влади замість Фірташа може посісти саме він.

Іван Розбаш

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com