Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Нацбанк

В експертному і журналістському середовищі ще продовжували смакувати всі нюанси відставки Яреми та призначення Шокіна Генеральним прокурором, а в Інтернеті вже з’явилася інформація про те, що депутати ВР збирають підписи за відставку голови Нацбанку.

Серед ініціаторів збору підписів за відставку голови Національного банку України Валерії Гонтаревої називають нардепа Максима Полякова.

Водночас інший депутат Сергій Міщенко вважає, що відставка Гонтаревої має відбуватися у «комплекті» з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. «Потрібно розуміти, що за те що зараз відбувається у вітчизняній економіці, відповідає не одна тільки Гонтарева. Якщо говорити мовою цифр, то провину голови Нацбанку можна розцінювати на 30%. Очевидно, що вся повнота відповідальності лежить на Арсенії Яценюку. Якщо вже ставити питання про звільнення Гонтаревої, то було б логічно підняти тему відставки уряду», – коментує Міщенко.

Щоправда, наприкінці листопада минулого року нардепи вже намагалися відправити Гонтареву у відставку. Тоді навіть і відповідний проект постанови був зареєстрований. Однак, за голову Нацбанку заступився тоді не хто небудь, а перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон, який мав зустріч із Президентом Петром Порошенком…

Цікаво було б довідатися, чи не жалкує зараз цей шанований фінансист про свій минулорічний вчинок?

 

Славко Пригода

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com