Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Економічні аналітики стверджують, що не тільки банківська система зазнала процесу "переділу". Як не парадоксально, але війна зачепила також кондитерську галузь. Що, безперечно, підіграло "шоколадному королю", і за сумісництвом президент України.

Так склалося, що найбільші конкуренти корпорації "Рошен", що належить Петрові Порошенку, знаходяться на території ведення бойових дій. Що не могло не відбитися на їхніх прибутках. Відтак "Конті", яке належить регіоналу Борису Колєснікову, завантажене всього на 40%. Таку інформацію озвучив сам власник.

Корпорація ж "Рошен" навпаки, протягом бойових дій на Донбасі, відкрила 14 нових магазинів та збільшила свої заробітки у 9 разів. Філія компанії у Ліпєцку виробляє 500 тонн цукерок на добу і годує 1500 росіян.

На 85%, як уже повідомляли "Правдиві новини", наростив свої прибутки Міжнародний інвестиційний банк, що також належить Петру Порошенку.

Воно і не дивно, адже Петро Олексійович, якого заступник президента Європейського парламенту Яцек Чарнецький назвав "путінським гауляйтером", був разом із Миколою Азаровим засновником Партії регіонів. Забулися, очевидно, українці і "службу" Порошенка на режим Януковича. От тільки незрозуміло, коли Петро Олексійович був щирим, коли він без жодних мук сумління працював у Кабміні Януковича чи коли нещадно критикував його на Майдані?

Іван Розбаш

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com