Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

На тлі ймовірного подорожчання газу українські урядовці вкотре вирішили обмізкувати шляхи виходу із прямої газової залежності Росії. Наразі урядовці обговорюють питання виробництва біогазу та біометану.

Прес-служба НАК "Нафтогаз" заявила, що Україна має можливість виробляти 6,3 млрд. куб. м біогазу і біометану на рік. Таку інформцаію озвучили під час конференції, присвяченої даному питанню.

Досвідом виробництва біогазу та біометану поділилися німецькі компанії. За їх словами, вже сьогодні Німеччина виробляє близько 2 млрд куб. м газу і планує до 2030 року збільшити його виробництво до 10 млрд куб. м.

Нагадаємо, що востаннє Україна замислювалася над альтернативою газу після чергового значного підвищення ціни на російський газ. Тоді як заміну газу розглядали торф. На жаль, ці розмови далі простих заяв не пішли. Адже торфова галузь на той момент в Україні майже 20 років не розроблялася комплексно.

Разом із тим, залишаються без відповіді питання: скільки коштуватиме Україні початок виробництва біогазу та біометану і де ці гроші будуть брати? Чи не стане це для нашої держави ще однією кабалою?

Іван Розбаш

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com