Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

ДНР та ЛНР безперервно отримуватимуть газ, який постачається Росією Україні за існуючими домовленостями. Про це повідомив голова правління "Газпрому" Олексій Міллер.

Якщо ще хтось має сумніви про те, що схід України реально "зливають", то ось вам "чергова перемога" України після так званих мінських угод. Відповідно до чинного контракту купівлі-продажу, підписаного "Нафтогазом" і "Газпромом", з 16:00 19 лютого 2015 року "Газпром" постачає газ в Україну. В тому числі через газовимірювальні станції "Прохорівка" і "Платово". Останні наразі знаходяться під контролем терористів.

Хто саме підписав цей контракт від української сторони, Міллер не зазначив. Разом із тим, немає жодної реакції на документ із боку влади України. Самопроголошені республіки ДНР і ЛНР (які, до речі, визнані рішення Верховної Ради терористичними організаціями) за спожитий газ, зрозуміла річ, розраховуватися не будуть. Тож цей тягар, ймовірно, ляже на плечі простих українців.

Тим часом прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вже доручив відповідним структурам підготувати пропозиції про постачання газу в Донбас в якості "гуманітарної допомоги". От тільки кому саме надходитиме ця "гуманітарка" російський прем'єр зазначити забувся. Якщо це допомога вищезгаданим терористичним організаціям (а нагадаємо, що саме вони контролюють вказані газовимірювальні станції), то на підставі даного документу можна запросто звинуватити Кремль у посібництві терористам. У підтримці бандитів можна звинуватити і українську владу. З одного боку ми проводимо т. зв. "антитерористичну операцію", а з іншого боку - забезпечуємо сепаратистів газом. Що це, як не політика подвійних стандартів і зрада українських інтересів?

Іван Розбаш

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com