Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
субсидія

Заповнення заяви про надання субсидії та декларації про свої доходи часто стає нерозв’язною проблемою для претендентів на держдопомогу.

Як наслідок, через неправильно заповнені документи в субсидії відмовляють, а в небагатих користувачів компослуг накопичуються борги, адже заднім числом у такій ситуації держдопомогу не надають, інформує еizvestia.com.

Як пояснили у відділі надання субсидій Дніпровського району Києва, найпоширеніші помилки: у заяві неправильно вказують власника особового рахунку (замість нього пишуть своє ПІБ) і свій, а не його ідентифікаційний код; не зазначають зареєстрованих у квартирі або будинку членів сім’ї, які там не проживають, наприклад, дорослих дітей; не пишуть, чи встановлено лічильники води, газу. Рідше плутають назви та реквізити постачальників послуг, забувають заповнити якусь графу, вказати дату або підпис.

Такі неточності трапляються в документах, що надійшли поштою, а не принесені прохачем особисто. «Щоб коректно заповнити документи, краще підійти в прийомні години до відділу субсидій, вам допоможуть наші співробітники», – радять фахівці відділу субсидій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com