Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
webmoney

Сьогодні Національний банк України розіслав банкам список заборонених електронних грошей.

Про це повідомляє Капітал з посиланням на FinClub.

«Національний банк України сьогодні нагадав банкам і учасникам платіжного ринку про те, що правила використання електронних грошей торгових марок Webmoney, «Яндекс.Деньги», «QIWI Гаманець», «Wallet one"/"Єдиний гаманець" не узгоджувалися Національним банком України, і надання послуг з використанням цих торгових марок користувачам заборонено», - заявили в прес-службі НБУ.

Разом з тим, НБУ повідомив, що на сьогоднішній день Національним банком України узгоджені правила внутрішньодержавної системи розрахунків «WebMoney.UA», які не є правилами використання електронних грошей і не містять описи операцій з електронними грошима.

З переліком внутрішньодержавних і міжнародних платіжних систем, які мають право здійснювати діяльність в Україні, а також з переліком банків, що мають право здійснювати випуск електронних грошей, можна ознайомитися на сайті Національного банку в розділі «Платіжні системи і розрахунки».

Цікавий коментар цього повідомлення на одному з інформаційних сайтів:

«Не сейте панику! Использование электронных денег Webmoney, "Яндекс.Деньги", QIWI Wallet, "Wallet one/ Единый кошелек" всегда было запрещено БАНКАМ. Но это не значит, что использование WebMoney в Украине каким либо образом будет ограничено. Проще говоря банкам через сервис БАНКА запрещено продавать и покупать WebMoney. Но это не значит что Вы не сможете выставить счет банку через сервис WebMoney на приобретение или вывод WebMoney. В общем запрещено в Приват24 напрямую купить или вывести WebMoney. Для этого нужно зайти в WebMoney и через сервис WebMoney выставить счет Приватбанку или вывести на прикрепленную карту. То есть механизм по сути односторонний. Так вот запрет касается именно операций из СЕРВИСА БАНКА. То есть все остается по прежнему!».

Імовірно, для паніки справді немає причин.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com