Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Статок українців з середини 2015 року до середини 2016 року знизився на 19%.

Про це йдеться в доповіді Global Wealth Report, підготовленому Credit Suisse, передає Finance.ua.

Відзначається, що сукупний статок населення світу за цей період зріс на 1,4% - до 256 трлн дол. Однак кількість дорослих в світі виросла приблизно тими ж темпами, тому вперше з 2008 року середній статок на кожну дорослу людину не змінився і складає 52,8 тис. доларів.

Українці разом з росіянами і аргентинцями увійшли до трійки аутсайдерів: добробут населення в цих країнах скоротився в процентному вираженні найбільше. Добробут українських домогосподарств знизився на 19%, росіян - 15%. Найбільше збідніли аргентинці - на 27%. Основною причиною цього стали несприятливі коливання валютних курсів.

Україна разом з Молдовою та Білоруссю також потрапила в групу країн, де на одного дорослого в середньому припадає менше 5 тис. доларів. До цієї групи належать також ряд країн Африки, Індія і Казахстан. Більшість сусідів України, за даними Credit Suisse, більш багаті: зокрема, Росія, Польща і Румунія відносяться до групи країн, де статок дорослих знаходиться межах від 5 до 25 тис. доларів.

Тим часом, добробут британців також зменшився приблизно на 10%. Укладачі звіту пов'язують це з голосуванням про вихід з ЄС. Найбільше в процентному вираженні збільшилися особисті статки в Японії - на 19%. Це сталося на тлі зміцнення ієни до долара. У трійці лідерів також Нова Зеландія і Гонконг.

Нагадаємо, в минулому році Україна знову визнали найбіднішою країною в Європі.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com