Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
ПриватБанку

Шахраї поширюють чутки про витік інформації з баз даних «ПриватБанку» з метою отримати секретні даних з карт клієнтів.

Про це повідомляє прес-служба фінустанови з посиланням на службу безпеки банку, передає UBR.

Вкидання неправдивої інформації використовують для того, щоб змусити клієнтів «захищатися» шляхом передачі номерів карт і іншої особистої інформації.

«Вся інформація в базі даних банку надійно захищена і система захисту інформації виключає можливість її несанкціонованого копіювання або стороннього доступу, в тому числі співробітниками банку. Ми звертаємо увагу наших клієнтів на зафіксовані випадки спроб шахрайського отримання особистих даних, і просимо бути уважними при отриманні подібних дзвінків від невстановлених осіб», - підкреслюють представники служби безпеки фінустанови.

Так, до теперішнього часу вже зафіксовано кілька випадків, коли шахраї телефонували клієнтам банків, в тому числі крім «ПриватБанку» таку інформацію підтверджували і в «Ощадбанку». Шахраї представляються співробітниками служби безпеки «Ощадбанку» і цікавляться, чи є у конкретної особи рахунок в «ПриватБанку».

Якщо співрозмовник повідомляє, що рахунок в «ПриватБанку» у нього є, йому кажуть про те, що останній буде приєднаний до «Ощадбанку», тому клієнту терміново необхідно здійснити переказ грошових коштів з картки «Приватбанку» на нову, оформлену в «Ощадбанку». Для цього у жертви просять номер банківської карти, CVV-код, пароль до інтернет-банкінгу та інші дані. Після цього відбувається перерахування коштів на рахунки, підконтрольні шахраям.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com