Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
етнічний геноцид

Заборгованість неухильно зростає, незважаючи на заходи, що приймаються по її стягненню, жаліються комунальники.

Про це повідомляє Главком, але які саме заходи проводять комунальники не повідомляється.

В цілому заборгованість населення з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в лютому 2017 року збільшилася на 6,7% порівняно з показником на кінець січня й досягла 11,9 млрд гривень, повідомляв Державна служба статистики України.

Держстат зазначав, що заборгованість за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій за звітний період не змінилась і становить 2,5 млрд, заборгованість за вивезення побутових відходів теж стала – 400 млн гривень.

Заборгованість за централізоване водопостачання та водовідведення зменшилась на 6,7% і становить 1,4 млрд.

За даними Держстату, в лютому українці сплатили за електроенергію 2,5 млрд. (116,5% від нарахованих за цей період сум). При цьому заборгованість за електроенергію станом на кінець лютого становила 3,3 млрд.

Загалом борги українців за комунальні послуги зросли до 19,5 мільярда гривень, а уряд геноциду працює у звичному для себе режимі й продовжує знищувати Україну.

Євген Жовтяк пише у Фейсбуці:

«Гройсман помилково називає "пенсійною реформою" наміри влади олігархів механічно скоротити кількість пенсіонерів заради зниження дефіциту пенсійного фонду! Цього хочуть добитися маніпуляціями із мінімальним страховим стажем роботи для призначення пенсії за віком "не чіпаючи" нібито сам пенсійний вік!..
Це означає, що у людей, які з різних причин припинили працювати, не досягнувши пенсійного віку, але маючи, відповідно до чинного Закону, необхідний для призначення пенсії страховий стаж, уряд олігархів хоче вкрасти право на пенсію!
Хто ж ці люди? Наприклад, бабуся, яка, досягнувши 50 річного віку і маючи необхідний стаж, вирішила посидіти вдома з онуками, через те, що олігархічний режим позбавив онуків права на дитсадок продавши приміщення дитсадка під інші цілі...
Цілком очевидно, що в правовій державі такі "реформи" не можуть впроваджуватися сьогодні на сьогодні - якщо уряд планує збільшити страховий стаж, такі зміни до Закону можуть вступити в силу лише через ту кількість років, на яку збільшується страховий стаж!
Щоб люди вчасно змогли прийняти рішення - допомагати дітям доглядати за онуками через крадіжку олігархами дитсадка, чи допрацьовувати на новий стаж!..
Чи є альтернатива підвищенню пенсійного віку (збільшення страхового стажу) для скорочення дефіциту Пенсійного фонду?
Звісно ж є!
50% відсотків економіки перебуває в тіні і не платить ні податків ні відрахувань до Пенсійного фонду із зарплати працюючих на неї людей!
Отже проблему з дефіцитом Пенсійного фонду треба вирішувати через створення умов для виходу із тіні та зростання економіки України!
Але уряд олігархів, який вміє лише віднімати і ділити, не здатний на справжні РЕФОРМИ, тому й з'явилася чергова ерзац-реформа із черговою грою в наперстки: "Ми не підвищуємо пенсійний вік, але збільшуємо страховий стаж, що необхідний для призначення пенсії!"...»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com