Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
В Україні придбають новий транспорт і автоматизують оплату проїзду за 200 млн євро кредитних коштів

Порошенко підписав Закон про ратифікацію угоди з Європейським інвестбанком, яка передбачає покращення громадського транспорту в Україні.

Петро Порошенко підписав Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Міський громадський транспорт України") між Україною та Європейським інвестиційним банком", який Верховна Рада схвалила цьогоріч 12 квітня, повідомляє ТСН.

Ця угода була укладена для залучення під державні гарантії до 200 млн євро кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, які спрямують на покращення роботи міського громадського транспорту у деяких містах України, зокрема в Івано-Франківську, Білій Церкві, Києві, Луцьку, Львові, Кременчуці, Одесі, Сумах, Тернополі, Харкові та Чернігові.

Документ передбачає, що залучені кошти будуть витрачені на придбання автобусів, тролейбусів, трамваїв, вагонів метро, будівництво та реконструкцію тролейбусних та трамвайних ліній, депо, впровадження інформаційних систем, зокрема створення автоматизованої оплати проїзду.

Відповідний проект також отримуватиме співфінансування під місцеві гарантії з боку Європейського банку реконструкції та розвитку на загальну суму до 200 млн. євро.

Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком набирає чинності з дати набрання чинності Закону України про її ратифікацію.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com