Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
борщ

Собівартість національної страви українців подорожчала. За даними державної служби статистики, порівняно з березнем, у квітні ціни на овочі «борщового набору» підскочили майже вдвічі.

Борщ — головна національна страва українців. До складу простого борщу (без м`яса) входять капуста, картопля, морква, цибуля та часник. Ці продукти складають так званий «борщовий набір». Його вартість традиційно слугує для економістів індексом рівня життя українців.

За розрахунками «Економічного дискусійного клубу», у квітні цього року вартість борщу об’ємом в чотири літри:  пісного – двадцять одна гривня, а з м’ясом –  вісімдесят. Що, погодьтесь, не мало. Але з квітня до травня продукти здорожчали ще більше. Найбільше зросли ціни на моркву та капусту – в два с половиною рази.

Цибуля подорожчала на 80%, на половину підскочив червоний буряк. Найменше підвищення торкнулося картоплі – 20% на кілограмі.

М`ясо і сало теж подорожчали в середньому на 30%, тому дуже дивно виглядають продажні брехунці Мінстеця, які стверджують, що інфляція в Україні нібито зменшилась. А борщ ви не їсте, брехливі потвори?

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com