Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Гройсман

У січні−квітні 2017 року українськими господарствами вироблено 789 тис. тонн м’яса всіх видів, що на 1,4% менше порівняно із відповідним періодом минулого року.

Про це повідомляє прес-служба Економічного дискусійного клубу.

Довідково: за інформацією органів статистики, станом на 01.04.2017 порівняно з відповідною датою минулого року поголів’я ВРХ скоротилося на 1,0%, свиней – на 7,3%, а поголів’я птиці зросло на 3,2%.

Експорт м’яса та м’ясопродуктів у за 4 місяці поточного року склав 120 тис. тонн (+54% до січня−квітня 2016 року), імпорт — 58 тис. тонн (+6%).

Частка м’яса птиці у загальних обсягах експорту становила 80% (96 тис. тонн, або в 1,4 рази більше, ніж роком раніше). Найвищим попитом українська птиця у ц. р. користувалася у Єгипті, Нідерландах, ОАЕ, Азербайджані.

М’ясний імпорт, як і в попередні періоди, переважно представлений свининою та м'ясом птиці. Імпортується м'ясна продукція, в основному, із Польщі та Німеччини. Частка імпорту у внутрішньому продовольчому споживанні у січні−квітні 2017 року склала 8%.

Читайте такожГройсманоміка. Вартість «борщового набору» зросла майже вдвічі

За балансовими розрахунками, за 4 місяці ц. р. порівняно з відповідним періодом 2016 року споживання населенням м’яса скоротилося на 6,6% у розрахунку на особу.

Але й тут розрахунок середній, як з тими зарплптами, в україножерів офіційно по 300 тисяч, а у більшості добре, якщо 2600 «чистими». Так і тут, українці пухнуть від голоду, а ненажерлива влада від жиру.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com