Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
 партія українських танків відправилася в азіатську державу

Вже ніхто не дивується, що під час так званого АТО (це коли російські війська обстрілюють українців, а стріляти у відповідь головноторгуючий барига заборонив), Україна по всьому світу торгує сучасною зброєю.

Добре, що танки «Оплот» хоч не в Росію продають, а відправляють за три моря і два океана.

Про це повідомив військовий експерт Сергій Згурець.

«Сьогодні Завод ім.Малишева завершив завантаження та відправку чергової партії танків «Оплот-Т» до Таїланду. Щоправда, спочатку танки залізничним ходом поїдуть до порту Октябрьский, а потім морем - до замовника. Ця чергова партія нараховує шість танків.

Загалом замовником прийнято 32 машини. Ще 6 «Оплотів» у цехах чекає на інспекцію з Таїланду. Ймовірно, вона приїде в Україну після того, як допливуть морем до Таїланду нинішніх шість. Завод планує завершити виконання контракту до кінця року, звісно, «якщо постачальники комплектуючих не підведуть».

Контракт загальною вартістью у $240 млн було підписано у 2011 р. Він передбачає поставку армії Таїланду 48 нових танків «Оплот-Т» та двох важких БРЕМ «Атлет».

Впродовж минулої доби москалі 45 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових. Штабні покидьки визнали, що внаслідок бойових дій минулої доби один військовослужбовець ЗСУ загинув (соцмережі повідомляють про двох загиблих), ще шестеро зазнали поранень. Окрім того, внаслідок ворожого обстрілу отримали травмування семеро українських прикордонників. Є поранені й серед мирних жителів.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com