Loading...
   
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Гройсман

Уряд геноциду працює, україножери жиріють, українці голодують, але підвищуються ціни не лише на продукти харчування. З 1 липня ціна газу для населення та підприємств зросте на 25%.

Про це повідомляють у прес-службі партії «Самопоміч», пише ua1.com.ua.

Відповідно до формули, ціна має збільшитися на 25% та замість 4942 гривень за 1000 кубометрів становитиме 6215 гривень без ПДВ.

"Зростання тарифів на газ та теплопостачання на 25 та 20% відповідно, спричинить винищення залишків середнього класу, який має утримувати себе і субсидіантів, кількість яких в окремих областях перевищила 60%", – заявила народний депутат від «Самопомочі» Альона Бабак.

Слід зазначити, що за інформацією Мінфіну та Мінсоцполітики, коштів у бюджеті на субсидії станом на зараз немає, а борг держави із виплати субсидій становить 35 млрд гривень. Причому непогашення заборгованості призведе до проблем з опаленням у наступному сезоні.

Водночас компанія "Нафтогаз" сплачує шалені зарплати персоналу та отримує шокуючі прибутки – у 2016 році за кожну тисячу кубометрів виробленого газу підприємство отримувало 1047 гривень чистого прибутку.

Соціальні мережі гудуть як «мертві бджоли». Станіслав Говоруха пише у Фейсбуці:

«Шановний споживачу! Кінцева ціна для побутових споживачів х 1 квітня 2017 року становить 6957,90 грн. за 1000 куб.м газу." - прочитав сьогодні на квітанції...

З 1 грудня 2008 року згідно постанови НКРЕ № 1239 від 25.10.2008 року затверджено роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення - 483,60 грн. за 1000 куб. м газу.

В 14 раз подорожчали ціни на газ для українців за 9 років. Згідно данних по видобутку газу та споживанню, населенню України належить газ, який видобувається і його вистачає на потреби населення.
Навіщо ми годуємо олігархів, які захопили наші природні ресурси, захопили наші підприємства та продовжують грабувати наш народ?»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com