Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Bitcoin

Відомий економіст, академік Володимир Пилипчук повідомив у Фейсбуці, що написав листа Парубію, Гройсману, Порошенку.

«Bitcoin – Афера ХХІ століття! І Україну від його руйнівного впливу слід вберегти!

Позиція НБУ стосовно Bitcoin є абсолютно не фаховою і шкідливою – одночасно.

Базою стійкості валюти являється економіка держави, яка її емітує. В Bitcoin немає держави –емітента, і економіки держави, її базою є економіка міжнародних шахраїв. Немає міжнародних угод про її емісію і обіг, як законного засобу. Немає і рішень міжнародних валютних організацій з цього приводу. Bitcoin не зареєстрований ні в світовому Банку, ні в банках-емітентах держав світу. Темпи зросту курсу Bitcoin не характерні жодній валюті світу. А факт дезінтеграції Bitcoin на кілька криптовалют – свідчення внутрішніх скандалів між його «БАТЬКАМИ» - ШАХРАЯМИ. Тобто, Bitcoin – фальшива валюта. А а її заборона в багатьох країнах світу – цьому підтвердження. ЇЇ емісія, обіг і торги нею – це чергова міжнародна шахрайська валютна бульбашка, крах якої призведе до втрати реальних грошей резидентів і нерезидентів. Тому, на території України, має бути заборонено як її обіг, торги нею, так і майнінг(емісія, генерування).

На жаль - Bitcoin – криптовалюта, емітентом якої являються міжнародні шахраї, але її незаконне виготовлення (майнінг) українськими шахраями вже було зафіксовано і в підрозділах НАНу.

На жаль, НБУ (п. Смолій)сьогодні оприлюднив дуже шкідливу позицію: -«Bitcoin не потрапляє під визначення валюти, але при цьому майнінг (виготовлення криптовалют) не є порушенням законодавства, вважають у Національному банку України. Ми як Національний банк, маючи такі визначення, як валюта, валютні цінності, грошовий сурогат, електронні гроші, не знаходимо в цьому переліку категорії, до якої можна прирівняти Bitcoin. І вважаємо, що це не валюта", - сказав виконуючий обов'язки голови НБУ Яків Смолій в ході презентації в НБУ, посилаючись на результати сьогоднішнього засідання ради фінансової стабільності» . За його словами, на відміну від валюти, у Bitcoin немає централізованого емітента, при цьому він є лише предметом торгівлі - як товар.

Хотів би заперечити позицію НБУ, як малограмотну та шкідливу, і нагадати, що фальшивій криптовалюті Bitcoin властиві всі 5 функцій грошей: міри вартості, засобу обігу, засобу утворення скарбів, засобу платежу, світових грошей . Але, на жаль, її обіг набирає обертів і в Україні.

Разом з тим п. Смолій зазначив, що Bitcoin є предметом торгівлі як товар, і майнінг Bitcoin не є порушенням законодавства.

Ця позиція Голови НБУ є також не фаховою, оскільки, на її майнінг на території України мала б бути ліцензія від Bitcoin, а її виготовлювачі мали б бути зареєстровані в Україні і сплачувати податки.В іншому випадку, це – звичайне фальшування грошей. Якщо пан Смолій вважає її лише звичайним товаром (а не фальшивим) , то його виготовлення і обіг також мав би бути оформленим у відповідності з чинним законодавством України. А, оскільки, Bitcoin є валютою, але фальшивою, тому її майнінг, торгівля, обіг і обмін мають бути забороненими для всіх резидентів України. А для нерезидентів – заборонені любі транзакції в Bitcoin з резидентами України. Правоохоронні органи мали б діяти стосовно осіб, які є учасниками обігу фальшивої валюти, у відповідності до чинних положень КК України. А якщо Правоохоронним органам недостатньо підстав, то є необхідність, законодавчо КК України доповнити.

А позиція Голови НБУ п. Смолія є не лише не фаховою, розпливчатою, але й шкідливою, бо дезорієнтує суспільство і не дає чітких орієнтирів на повне несприйняття Bitcoin, як фальшивої валюти, за допомогою якої планується пограбування фізичних та юридичних осіб не лише в Україні, а в цілому світі.

31 серпня 2017 р. Володимир Пилипчук

PS. Якби криптовалюта Bitcoin була реальною валютою з космічно набираючою вартістю, а не фальшивою, то його не допустили б до пересічних громадян, її скупили б «на корню» мільярдери, мультимільйонери, мільйонери і провідні банки світу. Оскільки, цього не відбулося, то це означає, що феномен Bitcoin –всесвітня афера, а його майнінг і обіг спрямований на пограбування виключно середнього класу і пересічіних громадян в світі, та лохів.»

До цього треба додати, що біткоїни були вигадані для того, щоб захистити роздрібний продаж наркотиків в Інтернеті, виручку від реалізації дитячої порнографії та інші незаконні й шахрайські фінансові операції.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com