Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Корпоратизація залізниці

Народний депутат України 1-го, та 2-го скликань, екс-Член Президії Верховної Ради України,екс-Голова Комісії з питань економічної реформи та управління народним господарством, екс-віце-Президент Генерального Комітету ПА ОБСЄ з питань економіки, науки і довкілля. Професор, Академік Академії економічних наук України Володимир Пилипчук намагається достукатися до бариг.

Володимир Пилипчук зробив спробу за допомогою електронного листа пояснити україножером небезпеку корпоратизація залізниці.

                                                                                                     «Голові ВР України п. А. Парубію

                                                                                                     Прем’єр  Міністру України п. В. Гройсману

                                                                                                     Президенту України п. П. Порошенку

                               Корпоратизація залізниці в умовах війни – смерті подібна.

 Сьогодні прочитав повідомлення, що 7 вересня 2017 року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України ухвалила рішення про реєстрацію випуску акцій ПАТ "Укрзалізниця". Джерело: https://ua.censor.net.ua/n454565 І Аргументи  Кравцова :- «Корпоратизація "Укрзалізниці" дозволить встановити персональну відповідальність керівників». Вважаю таке рішення не лише невірним, але й шкідливим під час віни.

1. Залізниця - природна монополія стратегічного значення і базар (колгосп) в її управлінні в умовах війни -смерті подібний. Тільки "єдіноначаліє" дозволить зберегти залізницю в умовах війни і домогтися виконання нею потреб оборони.  При корпоратизації - буде розвал повний, бо: а)буде період безвладдя при зміні власників, зміна внутрішньої структури управління, розробка і узгодження принципів, форм методів взаємин з державою і іншими контрагентами, перезаключення  договорів з ними і т.д. ; б)при тисячах співвласників - то акціонерів зібрати буде не можливо, то кворуму не буде, а приймати надзвичайні рішення, керувати в критичній ситуації (війна) треба буде щоденно... ;  в)держава не зможе нав"язувати вольові рішення, диктувати корпоратизованій структурі щоденно - в залежності від потреб фронту.

2. Якщо нинішніми керівниками залізниці –ПІДЛЕГЛИМ  Уряду України,  Уряд не здатний ефективно керувати, то слід замінити нездалих урядовців, а  не розвалювати залізницю і паралізовувати її роботу під час війни.  Бо НЕпідлеглі Уряду корпоративні власники матимуть право не виконувати вказівок Уряду взагалі, якщо вони вважатимуть, що це їм невигідно і будуть вимагати в кілька разів більших тарифів чи вартості перевезень за держзамовленнями.  А якщо Путін їх підкупить ( а це станеться однозначно), то залізниця буде розграбована на металобрухт і знищена так , як і були знищені алюмінієві, суднобудівні заводи. Так як був знищений єдиний тепловозобудівний завод. В умовах підкупу РФ її співвласників, чи виконавчої дирекції,  залізниця буде саботувати точність, вчасність,  обсяги  перекидання військ, техніки, озброєнь, боєприпасів, продовольства, медикаментів,  або й взагалі відмовиться виконувати замовлення МінОборони. І ви що тоді-  будете з ними пів-року судитися, а «фронт зачекає»?

3.  Верховна Рада має прийняти законодавчий акт , який заборонить (заблокує) корпоратизацію залізниці до повного завершення війни!

08 вересня 2017 р.                                                                            Володимир  Пилипчук»

Однак в нашій країні чиновники фактично недоступні.  Володимир  Пилипчук розповів «Правдивим Nовинам» про свої митарства з МОЖЛИВІСТЮ відправити лист на електронні адреси  можновладців.

 «Історія хвороби» електронних адрес  керівників держави

1.     На сайті Президента нема вже кілька місяців його електронної адреси. Люди штурмують, а на сайті постійні «Відмазки»  читайте про це  тут- https://dostup.pravda.com.ua/request/ieliektronna_poshta_dlia_zvierni.

Надіслав лист на адресу Голови АПУ Райніна. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2.     В Прем`єр Мінстра також немає електронної адреси і запровадили «хитрі штучки»  з реєстрацією дописувачів, яка не працює. Тому попередній лист,який я написав Прем`єру надіслав на електронну почту Міністра КабМіну Саєнка, отримав на  свою електронку його  відписку: -

«Приймальня Саєнка О.С.

1 вер. (7 днів тому)

Доброго дня! Звернення, направлені на дану електронну пошту, не опрацьовуються. Для отримання всебічної допомоги щодо належного опрацювання Вашого звернення просимо звертатися за телефонами 256-70-14 та 256-76-14 до відповідних фахівців з питань організації роботи з документами у Секретаріаті Кабінету Міністрів України. З повагою та найкращими побажаннями СКМУ»

 Сьогодні на електронку Саєнка відправив нинішній лист з таким текстом: 

«Шановний пане Саєнко, не працює програма «Реєстрація фізичної особи» і то є не моя вина.

В підрозділі «Область, район, населений пункт*» у випадаючому вікні вибираю «Київ», далі «Печерський» а програма не запам»ятовує, ручного режиму заповнення згаданого підрозділу програмою не передбачено, тому прийміть мій лист для передачі п. Гройсману на Вашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вказані Вами телефони 256-70-14 та 256-76-14 не відповідають, або не працюють. І то є також не моя вина. Саме їх Ви мені вказали при відмові в прийнятті попереднього звернення до Прем"єр-Міністра.

Чи таким способом Ви фільтруєте тих, чиї листи допускати (приймати) чи ні? Так не чесно!»

3.     І Лише в Парубія є електронка у відкритому доступі, на яку надіслав лист Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com