Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Вова Гройсман

Приватизація держпідприємств не лише залучить надходження до держбюджету, а й нібито створить в Україні конкурентний ринок, на який будуть заходити інвестори з усього світу.

Таку фантазію під час презентації у парламенті проекту Держбюджету-2018 висловив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Depo.ua.

«Я розглядаю приватизацію не лише як доходи до держбюджету, але прозорий процес, який зробить конкуренцію ринкову. Через інвестицій і економічне зростання ми подолаємо ці кляті борги. Закон про приватизацію має дати можливість залучити весь світ до інвестування в Україну», - бреше прем'єр.

Як виглядають в Україні особливості «прозорої привтаизації» відомо навіть малим дітям, а також весь світ знає про жахливість корупції в нашій бідолашній державі, якою керують розумово відсталі єврейські дегенерати.

Як приклад можна навести ситуацію, яка склалась з «Нафтогазм».

19 вересня всі незалежні члени наглядової ради НАК «Нафтогаз України» оголосили про відставку у зв'язку з невиконанням програми реформування.

Саме під програму реформування ЄБРР і Всесвітній банк обіцяли виділити «Нафтогазу» солідні кредити.
А вже вчора на брифінгу Коболєв скаржиться: «Я не впевнений, що, якщо ЄБРР і Всесвітній банк припинять фінансування, «Нафтогаз» зможе залучити кошти у інших донорів. ЄБРР попередив, що, якщо фінансовий план не буде затверджений, то призупинить доступ до кредитної лінії».

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com