Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
земля

Не можна відкривати ринок землі або робити ліберальні реформи в країні, де 70% людей отримують субсидії, 80% - перебувають поза межею бідності, а 12% - мають гроші лише на те, щоб жити, без можливості відкладати кошти.

Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив заступник голови аграрного комітету ВРУ Вадим Івченко.

«Для кого тоді цей ринок відкривати? Хто буде покупцем? Продавець мені зрозумілий. Але покажіть мені покупця! За приблизною оцінкою, 200 гектарів коштуватимуть приблизно 10 млн грн. Покажіть мені в Києві людину на будь-якій посаді, яка може запросто викласти 10 млн, щоб купити землю. А на селі таких людей багато? Навіть якщо піти в банк, то там потрібна застава. Вдвічі більша - 20 млн. Та в селі хата із земельною ділянкою майже в гектар та 80 соток, коштує три-дев’ять тисяч доларів. Звідки людині взяти майна на 20 млн для отримання кредиту?», - розповів Івченко.

«По-перше, потрібно розпочинати створювати в Україні сімейне фермерство. Потрібно дотації максимально спрямувати на фермера, на сімейного фермера, на фермера, який займається переробкою або створенням продукції з доданою вартістю, органічною продукцією, садівництвом, овочівництвом, заготівельно-збутовими послугами, ягідництвом, тощо. Потрібно надавати йому дешеві кредити. Що таке дешевий кредит? Держава повинна за нього, скажімо, виплачувати відсотки, навіть якщо він взяв той кредит у банку. Тобто мова про здешевлення кредитів...», - вважає депутат.

На жаль, банда україножерів при владі робить все можливе і навіть майже неможливе для того, щоб знищити Україну, а українську землю продати за безцінь. Якщо і є у ВРУ декілька адекватних нардепів, то «погоду вони не зроблять».

Питання стоїть гостро: або й далі продовжує панувати й жиріти кривава жидівська банда (тоді зникне Україна), або треба робити повне перезвантаження системи влади, чого й вимагав у крові і сльозах Майдан, який, на жаль, так і не став справжньою революцією, бо за допомогою російської агресії прийшли до влади ще гірші брехливі негідникі, ніж були «папєрєднікі».

У приватній розмові академік Володимир Пилипчук розповів, що для того, щоб відродити економічний потенціал нашої держави, при якому почне підвищуватись рівень життя більшості українців, потрібно не більше трьох років. Але для цього треба відсторонити від влади усіх «сматрящих» на всіх рівнях.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com