Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
банк

Активісти вимагали націоналізації Промінвестбанку та проводили роз’яснувальнувальні роботи з працівниками банку.

«Сьогодні відбувся мітинг за повернення російського банку у властність народу, працівники банку звичайно сперечалися з мітингуючими і намагалися заперечити,що він російський...» — пише у Фейсбуці Андрій Марущенко.

Голова Промінвесту Андрій Рожок готує банк до продажу власникам із російським корінням і капіталом через фіктивні українські компанії. Це несе в собі вагомі загрози, як для економіки країни, так і, насамперед, для вкладників та робітників банку. У ЗМІ є інформація, що Андрій Рожок готує банк до продажу шляхом банкрутства, з метою перепродати його російським олігархам.

Це черговий крок до знищення української банківської системи.

Як можна довіряти Андрію Рожку, який, за повiдомленням ЗМI, навіть відправив свою дитину навчатися до московського ВУЗу?

Ви напевне знаєте, що і сьогодні ваш банк належить російській структурі. Ми не звинувачуємо Вас у роботі на країну-агресора, навпаки, із розумінням та вдячність ставимося до вашого прагнення працювати, та внеску, який ви робите до бюджету України, сплачуючи податки. Своїми діями ми прагнемо зберегти за Вами ваше робоче місце, проте вже в українському Промінвестбанку.

Але якщо Андрія Рожка не буде відправлено у відставку, а суспільству не буде оголошено про націоналізацію Промінвестбанку, ми будемо змушені заблокувати роботу банку та його відділень.

Оскільки, єдина можливість врятувати Промінвест — націоналізувати банк та надати йому чіткі державні гарантії.

До речі, у Фейсбуці створено групу, яка має назву «Вимагаємо націоналізації Промінвестбанку». А у групі «Варта Києва» було розміщено відео.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com