Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Дмитра Фірташа, який перебував під арештом у Відні і чекав на екстрадицію до США за підозрою у корупції, фактично вже на свободі. Майже всі звинувачення з нього знято, а самого олігарха відпущено під домашній арешт за 125 мільйонів євро.

Підстави для такого рішення європейської феміди дали... в Україні. Адже в той час, як одіозний багатій фігурував у кримінальних справах, пов'язаних із корупційною діяльністю, в тому числі і в Україні, на батьківщині мільярдера ані ГПУ, ані СБУ претензій до нього не мають. Принаймні так стверджують у відомствах у відповідь на офіційні запити журналістів.

У аваковській же структурі взагалі відмовилися відповідати, чи порушено бодай одну справу проти Фірташа. Послалися на захист персональних даних.

Наразі проти мільярдера не порушено справу навіть по «РосУкрЕнерго». Затримали бізнесмена у березні 2014-го у Відні. Ордер на його арешт був виданий окружним судом американського штату Іллінойс ще влітку 2013 року. Його підозрювали у дачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії. До речі, "любов" Фірташа до титану відома давно. Свого часу величезний екологічний скандал із титановими родовищами розгорівся на Житомирщині. Прізвище олігарха звучало і там...

Іван Розбаш

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com