Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
продукти

За даними Держкомстату найбільше ціни в жовтні росли на масло, сало і яйця.

Дані статистики повідомив в Facebook голова спілки асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, передає “Народна Правда”.

Як зазначив експерт, відразу на чотири соціальних продукти особливо зросли в ціні в Донецькій області.

У Києві та Житомирській області найбільше подорожчали 3 найменування соціальних продуктів, а в Черкаській і Закарпатській областях – по 2 найменування.

По Україні в цілому в жовтні найбільше зростали ціни на сало (майже на 7 гривень за кіло або на 11,5 відсотків). На вершкове масло ціни збільшилася на 5 гривень (3,5 відсотка). Курячі яйця стали дорожчими майже на 4 гривні за десяток (21 відсоток). Соціальний хліб подорожчав на 40 копійок.

Видання expres.ua чи то знущається, чи шуткує, стверджуючи, що трохи дешевше став м’ясний кошик. Свинина з кісткою, наприклад, стала дешевше більш ніж на 1 гривню (менше 1 відсотка). Вінницький базарний олігофрен-сіоніст Вован Гройсман, можливо, пишається тим, що харчі в Україні коштують набагато дорожче, ніж в Європі. Економічний геноцид української нації відбувається згідно плану Путіна (Шаломова) і Мєдвєдєва (Менделя). Європа робить вигляд, що вони нічого не помічають...

Лідерами падіння цін в жовтні випадково стали гречка і цукор (приблизно 2,5 і 1,7 гривні на кілограмі). Зубожіння населення не дає можливості зростати цінам, а мармизи нахабних україножерів вже скоро не влізуть у «йоханий» зомбіящик.

Якщо переглянути історію України-Русі, то все це колись закінчується жидівськами погромами, вибачаюсь!

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com