Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Сьогодні вступили в дію нові тарифи на гарячу та холодну воду, а також опалення. Інструктаж до відповідних постанов опублікувала Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це пише “Народна Правда” із посиланням на “УНН“.

Комунальні тарифи на водопостачання та водовідведення обласними та міськими водоканалами, а також вартість теплової енергії для компаній, які генерують та постачають тепло і гарячу, холодну воду, будуть регулюватися 17 постановами НКРЕКП. При цьому для компаній, які постачають чи генерують енергоресурси була переглянута структура тарифів.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, Гройсман зазначив, що в разі необхідності буде перевірена правильність розрахунків, за якими місцева влада формує тарифи.

Додамо, що мешканці столиці вже почали накопичувати борги за теплопостачання. За місяць заборгованість киян за тепло виросла одразу на 300 млн гривень і становить 2,9 млрд грн.

Академік Володимир Пилипчук дав такий коментар у Фейсбуці:

«- По перше - Гройсман обіцяв, що тарифи в зимній сезон 17-18 років змінюватися не будуть!
--По друге - НКРЕП не могла прийняти ніяких постанов, оскільки в ній вже кілька місяців немає кворуму, тому видані нею документи - фальсифікація - кримінал!
-В третє- є механізми, як з цим боротися є - якщо люди не вийдуть на Майдани для "завершення" Революції Гідності - то просто не платити всім і неплатити зовсім!»

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com