Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
бензин

З 1 січня 2018 року в Україні набула чинності вимога Технічного регламенту до автомобільних бензинів і дизельного палива, яка забороняє оборот бензинів і дизпалива стандарту Євро-4.

Заборона передбачає будь-які торгові операції з паливом стандарту Євро-4, відзначає галузеве видання enkorr.

Відповідна норма прописана в затвердженому урядом Технічному регламенті про вимоги до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив.

За 11 місяців 2017 року в Україну було поставлено близько 240 тис. т білоруського дизпалива Євро-4 при загальному імпорті дизпалива за цей період 4,8 млн т. У 2017 році імпорт дизпалива Євро-4 здійснювався також і через порти (точні дані про обсяг відсутні).

Стандарт Євро-4 допускає вміст сірки в бензинах і дизпалива не більше 50 ppm. Стандарт Євро-5 регламентує максимально допустимий вміст сірки - 10 ppm.

Нагадаємо, що компанія Укргазвидобування перейшла на виробництво палива стандарту Євро-5 ще в другій половині 2016 року, а Кременчуцький НПЗ - на початку 2017 року.

Соцмережі зустріли цю новину переважно непристойними матюками ординського походження. Автолюбителі стверджують, що якість палива, яке випльовують в бак на українських «бензоналивайках» переважно не відповідає не те що європейським, а навіть колишнім совковим стандартам. Власне кажучи, добра ініціатива уряду проходить під гаслом: «Треба завозити поміцніше, а шмурдяк ми вже тут розбодяжимо!».

Ми точно не знаємо, що доливають в паливо на українських бензоколонках, але ті суміші можуть бути набагато шкідливіші, ніж заборона дешевого бензину, і як ви розумієте все це робиться аж ніяк не на темах екології, все це просто «євроімітація».

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com