Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
банк

Виконання п’ятирічної урядової стратегії розвитку «Приватбанку» завершиться його приватизацією в 2021 році.

Про це повідомив в інтерв’ю FinClub голова наглядової ради «Приватбанку» Енгін Акчакоча, — інформує 1NEWS.

Треба зауважити, що «Приватбанк» був одним з найуспішніших українських фінансових бізнес-проектів і якби деякі «чоколадні дупи» не намагалися його відібрати у Бєні Коломойського, то й не треба було б вигадувати «стратегію розвитку», тому пропонуємо вам прочитати текст інформаційного повідомлення сприймаючі його як добру кінокомедію з чорним гумором.

«Термін дії стратегії — з 2018 року і до самої приватизації банку. Ми вже маємо конкретні цілі на кінець 2018 року, на кінець 2019 року і далі», — каже Енгін Акчакоча.

Приватизація запланована на останній етап реалізації стратегії.

«Як тільки ринок буде готовий і на банк буде попит. Стратегія вимагає, щоб ми завершили спрямовані на приватизацію зусилля до 2021 року», — заявив Акчакоча.

18 липня 2017 року наглядова рада Приватбанку вибрала McKinsey&Company для розробки стратегії ПАТ КБ «Приватбанк».

«Важливо розуміти, що стратегія розроблялася McKinsey&Company спільно з «Приватбанком». Лише після того, як ми отримаємо підтвердження по стратегії від власника (Міністерства фінансів), ми зможемо надати інструкції банку, щоб він починав працювати відповідно до них», — заявив Акчакоча.

На його думку, реформувати бізнес-модель такої великої установи — це «справжній виклик».

Вибір компанії McKinsey був умовою продовження співпраці МВФ з Україною (МВФ відмовляється від співпраці з Україною через жахливу корупцію — прим. ПN).

«Це була вимога МВФ, щоб стратегію готувала незалежна висококваліфікована компанія. Для деяких проектів важливо, щоб вони були розроблені незалежними компаніями, які спеціалізуються саме на цьому. Тоді підготовлена ​​ідея краще сприймається, її простіше втілити», — підкреслив він.

В ході реформування структури «Приватбанку» планується скоротити його мережу.

«Мережа і штат будуть менше, ніж сьогодні. Клієнтів буде більше, ніж сьогодні. Прибутковість стане набагато вищою», — розповів Акчакоча.

На початку 2017 року у Приватбанку було 30 філій і 2445 відділень в Україні, йдеться в його річному звіті.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com