Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Лоліта Мальдівська

Прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас на зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом та міністром фінансів України Олександром Данилюком в Давосі заявив, що Естонію необхідно негайно видалити зі списку офшорів.

Про це повідомляє Postimees.

«Включення Естонії Україною до так званого податкового раю - це помилка, що викликає жаль, її потрібно терміново виправити. Ця ситуація означає, що у естонських підприємств в Україні з'явилися додаткові обов'язки і вони від цього кожен день зазнають збитків. Це неприйнятна ситуація і Естонії потрібно стояти за своїх підприємців», - заявив Ратас.

Прем'єр-міністр зазначив, що жодна інша країна в світі не зараховує Естонію до списку офшорів.

«Естонія член Євросоюзу і Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) і наша податкова політика відповідає всім міжнародним вимогам і стандартам, в тому числі законами України», - зазначив він.

А тим часом в соцмережах українці почали називати офшорного олігарха Петра Порошенка (агента ФСБ «Лоліта») новою кликухою — «Льолік».

Академік Володимир Пилипчук пише у Фейсбуці:

«А чому й досі немає графологічної, почеркової експертизи записок, розписок, зобов"язань "Льоліка" ординському ФСБ? Чиєю рукою вони написані? Чому Льолік не заперечує, що вони написані не його граблями?...»

Журналіст Олександр Ружанський, якому було не гидко вислуховувати побрехеньки Бариги, написав у Фейсбуці:

«Після слів Порошенка у Давосі про те, що "нам вдалося за цей час створити одну з найбільш успішних економік Європи", ми всі розуміємо, що так само успішно відбулася і передача заробітної плати Петра Олексійовича за 2017 рік на благодійність. Хіба у когось є сумніви?»

Геннадій Боценюк

 

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com