Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порошенко

У січні Вінницький міський суд визнав начальницю регіонального управління по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Оксану Кушнір та інспектора-ревізора Світлану Пономаренко винними в скоєнні службового підроблення (ч.1 ст.366 КК України).

Про це повідомляє видання «Страна.ua».

Згідно з повідомленням, ще в 2013 році фіскальна служба оштрафувала на 630 тис. гривень місцеву кондитерську фабрику, що входить в корпорацію «Рошен». Акт ревізорів і висновки, де йдеться про заниження "солодкою компанією" зобов'язань по ПДВ у розмірі 91,5 тис. гривень підписали Кушнір і Пономаренко.

За чотири місяці до Євромайдану «Вінницька кондитерська фабрика» оплатила суму в розмірі 630 тис. гривень, що підтверджується платіжним дорученням №25647 від 24.07.2013. Однак після втечі екс-президента Віктора Януковича і приходу до влади Петра Порошенка вінницьких фіскалів, які перевіряли корпорацію олігарха, засудили за статтею «за видачу посадовою особою завідомо неправдивого офіційного документа». А сплачені в бюджет донарахування податків повернули кондитерам.

Кушнір і Пономаренко оштрафували на 4250 гривень кожну і позбавили права займати посади в органах Державної фіскальної служби терміном на три роки. Однак у зв'язку із закінченням строків давності, призначення покарання скасовано судом. Єдине, в чому їм доведеться витратитися, – виплатити вскладчину 17,6 тис. гривень, витрачені на проведення експертиз у справі.

Тим часом відомий економіст, академік Володимир Пилипчук пише у Фейсбуці:

«Гройцман вкотре «показав» як НЕтреба управляти країною…

В січні нинішнього року в казну Держави поступило коштів майже на 7 млрд. грн.. Менше ніж в минулорічному січні… - менше на 12%. А якшо рахувати в цінах минулого року, тобто з врахуванням інфляції , то поступлення менші на 16%… Тобто старт – провальний…

Гройцман знову доказав що він не змінився - він на боці інтересів олігархів і тіньової економіки.. тіньових оборотів бабла..

А з врахуванням минулорічного збільшення боргу на 200 млрд, і потреби бюджету цього року під виплати космічних зовнішніх боргів біля 100 млрд гр , то грозять Україні і інфляція і девальвація солідні

А якщо Україна програє остаточне рішення Стокгольмського арбітражу сумарний згаданий зовнішній борг, що підлягатиме виплаті в цьому році становитиме більше 300 млрд гр. - третину річного бюджету слід буде віддати.

У Вальцманаті мають вирішити: - або прикрутити тіньову еконономіку і вивід долярів в офшори і безболісно розрахуватися з бюоргами, або гривня стане ріденькою, як бензин в "контейлях молотова"...»

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com