Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
маршрутка

Перефразовуючи саркастичний вислів класика: заговорили про реформи, значить знову планують щось вкрасти.

Кабінет міністрів затвердив постанову «Про внесення змін до правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та «Про внесення змін до порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», які мають позбавити країну від маршруток.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Це справжня революція в сфері автобусних перевезень! Прозора і чесна конкуренція призведе до того, що мільйони людей в Україні будуть користуватися не морально і фізично зношеними маршрутками, часто нелегально переробленими з вантажних мікроавтобусів, а сучасними, комфортними, безпечними автобусами», - написав Омелян.

Ага, знаємо ми ваші реформи і ваші революції, вихлопну трубу тобі в рот і в носа! А чий заводик в Україні робить автобуси? Так це ж заводик олігарха Порошенка! Слідкуйте за руками…

Перевізнику, який працював на маршруті без порушень, має право продовжити дозвіл ще на п'ять років, але тільки за умови інвестицій в новий автопарк.

Для розуміння ситуації - посилиться корупційна схема надання дозволу на перевезення (автоматом підвищиться плата за проїзд), а перевізників примусять купувати "бухдани". Все буде "Рошен", курва!

Також нібито було спрощено конкурс на внутрішньообласні, приміські, міські автобусні маршрути і процедуру відкриття нових автостанцій. Будьте лохами, повіруйте урядовим брехунам!

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com