Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Ми - не раби

За проектом нового Кодексу законів про працю, робочий день може бути збільшеним до 12 годин, однак за умови окремої оплати.

В Україні можуть збільшити робочий день до 12 годин – за умови підписання між роботодавцем та працівниками відповідного договору.

Про це повідомляє Обозреватель – "Українцям вже незабаром можуть на 4 дні збільшити відпустку і дозволити, за умови підписання відповідного договору, збільшити тривалість щоденної роботи до 12 годин".

Згідно з проектом нового Кодексу законів про працю (КЗпП), який вже прийнятий в першому читанні, в колективних договорах дозволять збільшувати робочий день. "Колективним договором може бути продовжена тривалість щоденної роботи, але не більше ніж до 12 годин", - йдеться в ст. 141 документа.

Також в документі пропонують ввести поняття "ненормована робота". Варто враховувати, що за кожну годину роботи понад "норми" мають окремо платити. Крім того, якщо в рік понад норму працювати більше 120 годин, то за кожну наступну годину повинні платити за потрійною ставкою. Таким чином, роботодавцям дозволять продовжувати робочі години, але за умови окремої оплати.

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com