Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
пальма

Аграрний комітет Верховної Ради України блокує передачу на розгляд Ради законопроекту щодо заборони використання пальмової олії у виробництві молочних продуктів.

Про це УНН повідомив кнопкодав ВРУ Віктор Вовк.

Пальмова олія — це те, що не додає українцям здоров’я, переконаний Віктор Вовк.

"Пальмова олія, з одного боку, шкідлива для здоров'я наших громадян, з іншого - створює додатковий бар'єр для збирання українського молока. Компроміс, на який ми готові піти, - щоб підприємства харчової промисловості використовували пальмову олію виключно для тієї продукції, яка іде на експорт. Якщо в країнах-імпортерах вона дозволяється, звісно. Але в Україні її використання має бути категорично заборонене", - підкреслив він.

Нагадаємо, що за два місяці поточного року наша країна імпортувала 29,3 тис. тонн пальмової олії.

У цілому, протягом сезону 2017/18 Україна імпортувала близько 78 тис. тонн пальмової олії, що є найбільшим показником за останні сім сезонів.

"Факт дворазового збільшення кількості пальмової олії на українському ринку щонайменше свідчить про значне погіршення якості молочної та кондитерської продукції. Також таке стрімке зростання показників імпорту "пальми" я вважаю і наслідком дії мораторію на перевірки тому сукупність таких чинників, як відсутність контролю, зростання курсу долара і бідність споживача "спонукають" виробника шукати шляхи здешевлення готової продукції", - зазначив кнопкодав ВРУ Сергій Тригубенко.

Крім цього, політик висловився на підтримку ініціативи заборонити використання пальмової олії в молочній продукції на законодавчому рівні.

Як вже писали "Правдиві Nовини", у молочній галузі найвища ступінь фальсифікації продукції.

Про надзвичайну шкідливість пальмової олії відомо давно і нормальні країни заборонили імпорт цієї повільної отрути, але нашим Баригам "пальма" допомагає отримувати надприбутки, а безконтрольність держави їм на руку.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com