Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Рева

Міністр соціальної політики, жирний жидівський покидьок Андрій Рева, це той самий нахабний "хрін вінницький", який стверджував, що начебто українці забагато їдять, вважає, що діти повинні платити аліменти на утримання літніх батьків.

Про це він сказав в ефірі програми «Свобода в деталях».

«Я вважаю, що у випадку дітей до літніх батьків має бути жорстка відповідальність — потрібно законодавчо ввести серйозну відповідальність — вони теж повинні платити аліменти на утримання батьків», — наголосив мерзотник Рева.

Міністр пояснив, що у 51-й статті Конституції зазначено, що батьки зобов’язані утримувати свої неповнолітніх дітей, повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків.

Він додав, що зараз Міністерство юстиції «воює зі злісними неплатниками аліментів».

«Я вважаю це дуже правильно. Подивіться скільки тисяч дорослих чоловіків, які нормально себе відчувають, не вважають за потрібне давати кошти на виховання і розвиток своїх дітей. Буквально за місяць цим дітям понад 500 млн гривень було перераховано такими недолугими батьками», — заявив Рева.

Раніше майно боржників аліментів почали продавати на онлайн-аукціоні.

14 березня у Мін'юсті заявили про намір збільшити мінімальний розмір аліментів. Зрозуміло, що у орди холуїв режиму, мусорських прокурорських і судейських мерзотників пенсії ніхто віднімати не буде, бо ж на них і тримається (поки що) кривавий режим україножерів.

Треба зазначити, що жидівський "український" уряд живе на іншій планеті, а точніше в Ізраїлі, куди перед Новим Роком поїхав відпочити пархатий жид Рева за державний кошт, причому начебто на лікування, який там фурункул на сраці у нього вискочив, точно не відомо, але цей обрізаний на всю голову виродок, точно знає, що при мізерних українських пенсіях і жахливому рівні безробіття літні люди іноді ще допомагають своїм дітям не померти з голоду.

Але ж не забувайте, що ні в якому разі не можна розхитувати смердючу собачу будку Рошен, бо "Путін нападе".

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com