Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
нові металеві гривні

Ось вам, раби-холопці, гроші за ваші ж гроші, якщо хто не зрозумів. З 27 квітня Нацбанк України вводить в обіг дві нові монети номіналом 1 і 2 гривні.

Про це радісно повідомляє "5 канал", який, як усім відомо, належить офшорному олігарху Петру Порошенку.

На їх аверсі з'явився новий елемент - пектораль. На реверсі залишаться ті ж портрети, що і на банкнотах такої ж вартості. На одній гривні зображено портрет жида Володимира Хрестителя (син хазарина Малка Любачина), який тисячу років тому підступно захопивна владу на Русі, проголосив себе каганом і пролив ріки крові, запроваджуючі чужінську ворожу віру, на двох гривнях - портрет кагана Ярослава Хромця, який завершував знищення наймогутнішої на той час європейської держава.

Вилучати з обігу банкноти найменших номіналів НБУ не буде. Їх поступово замінять монети, очікується, що вони будуть служити до 20 років. За підрахунками Нацбанку, то дозволить заощадити близько 1 млрд гривень.

Через рік-два банкноти в 5 і 10 гривень також замінять монети. Брехливий "5 канал" забуває сказати, що якщо влада не змінеться, то монети в 1, 2, 5 і 10 гривень будуть коштувати приблизно як 1 копійка, якщо не дешевше, але коштовні кольорові метали вже витрачено. Ось вам і заробіток!

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com