Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Дослідження соціологів демонструють той факт, що населення України значно зменшило кількість споживання хлібобулочних виробів, пише The Yellow Blue.

 Провладні ЗМІ цинічно стверджують, що споживач став вибагливішим та вимогливішим: серед покупців хліба найбільшою популярністю користуються якісні хлібні вироби. До прикладу, у 2000 році середньостатистичний українець вживав у свій раціон близько 50 кілограмів хліба, то у 2015 році кількість спожитого продукту зменшилась до 26 кілограмів.

Лідируючі позиції на ринку хліба саймають саме підприємства, які оперативно реагують на запити споживачів і задовільняють їх. До прикладу, висівковий хліб купують 20,5% населення, а зерновий, бездріжджовий – 12,1%.

Українці, які купували соціальний хліб і навіть пенсіонери з не мінімальною пенсією, зараз вже не можуть собі дозволити соціальні хлібобулочні вироби, і тому їздять (поки ще є для них безкоштовний проїзд) на місцеві хлібзаводи за черствяком, котрий коштує значно дешевше. Розмочивши черствяк у воді, вони їм харчуються, слухаючи по зомбіящику про те, що вони нібито забагато їдять і стали надзвичайно вибагливими. Жахливе фінансове становище українців демонструють цьогорічні продажі великодніх кексів. Якщо у минулому році власні виробництва маркетів не встигало пекти великодні кекси, їх відразу забирали гарячими, то цьогоріч - напекли раз, і вони лежать тиждень, або печуть по кілька штук на кілька днів.

Читайте такожГеройсманам слава! Україна з'явилася в списку країн, що голодують

А у цей час дупутати і міністри невпинно ростуть вшир.

Крім цього попи вдосконалили механізм збору данини з нещасного населення, якому хочеться хоч у церкву вірити: наприклад, вірянам надається список з переліком продуктів харчування на 200-250 грн (в залежності від регіону), котрі повинні купити віряни у конкретно зазначених попами магазинах для панахіди.

Треба відзначити, що в деяких маркетах спостерігається надзвичайний ажіотаж, покупці буквально змітають з прилавків все підряд, не зважаючи на ціну. Хто ж ці покупці? А це місцеві крупні і дрібні корупціонери - судді, прокурори, викладачі, вчителі, які затоварюються за подарункові сертифікати, подаровані їм "вдячникми" клієнтами, батьками дітей, студентами. Ось хто цей загадковий "вибагливий споживач", який купляє якісний хліб.

Але то нічого, продовжуємо смоктати "Рошен" і молитися на іудейського царя "богообраного народу", представники якого керують зараз Україною.

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com