Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
субсидія

З 1 травня діє нова програма житлових субсидій, яка є «соціально справедливою та більш адресною»

 

У зв'язку з введенням нових правил програми житлових субсидій близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням субсидії.

 

Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики.

 

«У зв'язку з введенням нових правил близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням субсидії. Отже, повторно - заяву і декларацію - потрібно буде подати: орендарям житла;  внутрішньо переміщеним особам;  тим сім'ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб; тим сім'ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати; тим сім'ям, в який відбулися зміни у складі сім'ї протягом останнього року; тим сім'ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018-го», -  йдеться у повідомленні.

 

При цьому зазначається, що більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, загалом це приблизно 80-85% нинішніх субсидіантів, як і раніше державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі і без необхідності звертатися до органів соціального захисту.

У Мінсоцполітики нагадують, що з 1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій, яка є соціально справедливою та більш адресною.

 

«Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії - її отримали. При цьому вводяться такі механізми, при яких багаті люди більше не зможуть паразитувати за кошт всіх платників податків»,  наголошують у прес-службі відомства.

 

Повідомляється, якщо раніше субсидію перепризначали на новий період раз на рік у травні й окремо розраховували її розмір на літній і зимовий період, то тепер  це відбуватиметься двічі на рік - у травні і жовтні.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com