Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
М'ясо

Ціни на продукти у голодній Україні вже давно вищі, ніж у заможній Європі, хоч наші брехливі ЗМІ постійно брешуть, що все навпаки.

«М'ясо в будь-якому випадку буде рости», — повідомив глава Асоціації постачальників торговельних мереж України Олексій Дорошенко, пише «ГолосUA».

За словами Дорошенка, до кінця року м'ясо буде рости в ціні, але це буде відбуватися не рівномірно, наприклад, кожен місяць воно буде додавати по гривні - по дві.

Експерт додав, що таке приблизно зростання з початку року демонструє яловичина, кожен місяць по 1-2 грн додається до її ціною. Свинина навпаки — спочатку вона підвищувалася через те, що ріс курс долара в кінці року, потім свинина почала потихеньку знижуватися. Що стосується курятини, то вона спочатку підвищувалася в ціні, потім почала потихеньку знижуватися — з-за того, що в світі ціна на курятину досить стабільна. На ціну курятини впливав курс, який був в грудні. Спочатку року курятина подорожчала, потім подешевшала, потім знову місяць курятина демонструвала зростання, а потім сталася невелике коректування до зниження.

«Тому в будь-якому випадку ціни на м'ясо в нашій країні будуть зростати, хоча в певні місяці можуть і трохи падати», — підкреслив аналітик.

«Експерти Асоціації постачальників торговельних мереж з'ясовували, чому падає споживання м'яса в Україні. М'ясо дорожчає більшими темпами, ніж зростає середня заробітна плата», — підсумував  Дорошенко.

Більшість українців стали вимушеними вегетаріанцями. Це дуже шкідливо для здоров'я, особливо психічного, але дуже вигідно влади україножерів, бо вегетаріанці люди переважно безсилі і безвольні, недаремно цю шкідливу практику використовують усі деструктивні секти.

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com