Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Нафтогаз

Раніше "Нафтогаз" запропонував МВФ формулу підвищення ціни на газ на 65 відсотків.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) не схвалив пропозиції компанії "Нафтогаз" щодо перегляду ціни газу для населення з підвищенням до 65 відсотків.

Відповідні пропозиції передав МВФ голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв під час переговорів української делегації з керівництвом фонду наприкінці квітня, повідомило джерело, обізнане з ходом переговорів України і МВФ щодо надання чергового траншу, передають Українські новини.

За його інформацією, пропозиції "Нафтогазу" щодо підняття ціни на газ на 65 відсотків не схвалені Фондом.

"Нафтогаз" пропонував увести поняття "соціальний обсяг споживання" для населення й підприємств теплової комунальної енергетики.

Якщо газ використовується в установлених постановою №203 від 23 березня 2016 року обсягах, то кінцева його ціна для споживача залишається на теперішньому рівні – 6,96 за куб. м (6,96 тис. гривень за тис. куб. м).

При цьому норми споживання пропонувалося скоротити на 15 відсотків, а якщо обсяг споживання буде перевищувати соцнорму, різниця обсягів газу оплачується за вищою ціною: із червня 2018 року – 10,99 тис. гривень (+58 відсотків), а з жовтня 2018 року – 11,47 тис. гривень (+65 відсотків) за тис. куб. м.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com