Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
За блокування сайтів заплатять пересічні українці

В Україні можуть зрости тарифи на Інтернет.

Про це заявив глава Інтернет асоціації України Олександр Федієнко.

Ухвалення законопроекту №6688 призведе до подорожчання послуг інтернет-доступу і монополізації інтернет-ринку, інформує 1NEWS з посиланням на Liga.net.

 Олександр Федієнко зазначив, що цю законодавчу ініціативу вдалося заблокувати за допомогою громадськості в минулому році.

 “І думали, що проект взагалі заморожено. Але через рік знову з’явився “, – зазначив він.

 “Закупівля за гроші провайдерів техзасобів для моніторингу та блокування контенту призведе до подорожчання послуг і це шлях до монополізації на ринку,” – зазначає Федієнко.

 За його словами, у невеликих провайдери не буде на це грошей.

 За оцінками засновника і директора провайдера НетАссіст Максима Тульева, загальна вартість всіх техзасобів, які депутати хочуть зобов’язати закупити інтернет-провайдерів, становить близько 1,5 млрд доларів.

 Законопроектом №6688 також передбачається створити реєстр рішень про клопотаннях по блокуванню сайтів, який буде переданий під управління телеком-регулятору НКРЗІ. За ненадання операторами даних про предмет перевірки на письмову вимогу посадових осіб НКРЗІ – штраф у розмірі 1% від річного доходу.

 Нагадаємо, що згідно з дослідженням, за травень в ТОП-5 популярних доменів, які відвідували українські користувачі, увійшли: Google, Youtube, Facebook, “Вконтакте” та Ukr.Net.

 Так, середньоденна частка аудиторії за місяць для доменів Google становила 67%, а місячне охоплення аудиторії – 86%. Для Youtube ці показники становили 42% і 73%, для Facebook – 33% і 57%.

 Середньоденне і місячне охоплення української аудиторії для “Вконтакте” становили 18% і 35% відповідно.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com