Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
МОЗ опублікувало новий реєстр цін на «Доступні ліки»

Оновлену редакцію реєстру цін на ліки МОЗ має опублікувати 2 липня 2018 року Міністерство охорони здоров'я України опубліковало новий орієнтовний реєстр граничних оптово-відпускних цін на "Доступні ліки".

По це йдеться у повідомленні прес-служби міністерства.

"Нагадуємо, що референтні ціни на лікарські засоби визначаються на основі даних про зареєстровані ціни, а саме як медіана зареєстрованих цін для кожної лікарської форми в перерахунку на визначену добову дозу (DDD) згідно з рекомендаціями ВООЗ з переліку МНН, отриманих з офіційних джерел уповноважених державних органів референтних країн", - вказано у повідомленні.

Референтні країни, з цінами яких порівнюються ціни на ліки в Україні - це Польща, Латвія, Словаччина, Угорщина, Чехія.

Зазначається, що реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодування через програму "Доступні ліки", оновлюється двічі на рік - у січні та у липні. До часу ухвалення нового переліку лікарських засобів у програмі є чинним попередній реєстр. Оновлену редакцію реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби МОЗ має опублікувати 2 липня 2018 року. Із 11 липня міністерство має опрацювати заяви і сформувати оновлений реєстр ліків, вартість яких підлягає відшкодуванню. А 23 липня має бути затверджено наказом МОЗ оновлену редакцію реєстру.

До речі, згідно до Конституції України (день якої у нас з якогось дива став вихідним) охорона здоров'я повинна бути начебто безкоштовною. Якось всі вже про це забули, а "вінницький хрін" Вован Гройсман про це, мабуть, взагалі і не знав, бо ж фейковий диплом він купив на базарі.

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com