Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
сміття

Сміттєпереробний завод у Житомирі будуватиме фірма «МС «Соціальний проект». Проект рішення сесії щодо дозволу на розроблення проекту землеустрою оприлюднили на сайті Житомирської міської ради.

Про це пише видання vgolos.zt.ua

Cпіввласником підприємства є Макар Пасенюк. Той самий, який представляв фінансові інтереси Петра Порошенка та його компаній і фігурував у «панамському скандалі» саме як лобіст президента. Деякі джерела позиціонують його як радника Петра Порошенка з фінансових питань, однак на сайті Адміністрації Президента будь-яка інформація з цього приводу відсутня.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, власниками ТОВ «МС «Соціальний проект», статутний капітал якого складає 10 тис. грн, є також партнер та давній приятель екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої Костянтин Стеценко. Його також пов’язують із екс-міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним. Всіх їх об’єднувала компанія «Інвестиційний капітал Україна», яка керує більшістю бізнес-активів Петра Порошенка. Згадана фірма є співзасновником «МС «Соціальний проект».

Примітно, що засновниками «Інвестиційний капітал Україна» є вже згадані Костянтин Стеценко та Макар Пасенюк. Окрім них, у числі бенефіціаріїв є також офшорна компанія з Віргінських островів «Ай. Сі. Ю. Холдінгз Лімітед». Саме вона фігурувала у так званих «панамських паперах» і офшорному скандалі довкола Петра Порошенка та корпорації «Roshen». Бізнес-інтереси останньої представляє саме Макар Пасенюк. У кулуарах уряду та парламенту його характеризують як «фінансова тінь» Порошенка.

«А все так добре починалося... Іноземні інвестори, Франція, Англія. Ну що ж, Панама це теж іноземний інвестор...» - написав у Фейсбуці журналіст Роман Здорик.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com