Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
гроші

Тому й Революцію Гідності слід було б  завершити гідно… і завершити блискавично швидко– як автоматна черга...

Для девальвації гривні не було і немає нині ніяких об’єктивних підстав.

Нинішня девальвація гривні і та що надалі «ПЛАНУЄТЬСЯ» - рукотворна диверсія ворожого економіці України керівництва НБУ, при активній  участі в руйнації України  антиукраїнської «коаліції»  парламенту і директора Вальцманату. Ціль одна- особиста нажива шляхом руйнації України, але в кожного з цих «субчиків» свої ролі в цьому кримінальному общаку. Диверсія   здійснюється шляхом  цілеспрямованого   і штучного «оголення» валютного ринку України від зароблених нею доларів, штучного дефіциту ВКВ на ньому, задля наступних іноземних позичок ніби-то для покриття платіжного дефіциту. Хоча ми знаємо, що цільова допомога іноземних держав в Україні використовується недбало, не в повному обсязі і частина її розкрадається, тому невикористана частина коштів допомоги вже й відкликається «донорами» , а нові подарунки або не плануються, або плануються в значно менших обсягах.
Категорично і однозначно не погоджуюся з позицією внутрішніх і зовнішніх експертів, аналітиків, політиків  про об'єктивність причин девальвації гривні –  мов, проблема в тому, що війна і  треба віддавати непосильні зовнішні борги... Але це – просто зручна ширма для розкрадання.

Ще раз наголошую - Україна не випадково  має доларовий дефіцит на внутрішньому ринку, падіння резервів НБУ, пасивне сальдо платіжного балансу , а  в результаті зкоординованих і спланованих дій владними  злочинцями -«творцями» валютного дефіциту.  Українська валютна криза – рукотворна, а сама гривня ЗНЕЦІНЕНА ШТУЧНО!  ЦЕ –ДИВЕРСІЯ проти України, свідомо вчинена ПОРОШЕНКОМ, ГОНТАРЄВОЮ, СМОЛІЄМ, ДАНИЛИШИНИМ і «іжє з ними»! Пишу ДИВЕРСІЯ, бо згадані людці – не школярі, не студенти-двійочники які не тямлять що діють, а дипломовані професіонали своєї справи.  А те  що вони творять – діаметрально протилежне тому, як  вони мали б діяти як до цього, так і в нинішній  ситуації. Протилежне тому, чому їх навчали в ВНЗ, в аспірантурах- докторантурах, як гласить теорія грошового обігу.

Суб’єктивні фактори штучної девальвації гривні:
-З початку відновлення Незалежності України з її внутрішнього валютного ринку  було виведено і неповернено з офшорів, а також потрачено на фінасування тіньових схем на виборах (в т. ч.- на підкуп виборців) вільноконвертованої валюти в еквіваленті двох річних ВВП в нинішньому обчисленні. Причому - обсяг, рівний нинішньому ВВП був виведений за перші 19 років, а приблизно аналогічний обсяг - вже за сім з половиною останніх років – за часів Януковича-Порошенка.

-В 2013 році вкладники України офіційно тримали на банківських депозитах біля 25 млрд.дол. За оцінками тодішніх експертів – тримали в «скарбничках і матрацах» втричі більше.  За цей час збанкрутіло 90 банків , в більшості – штучно, через  їх розграбування власниками і «менеджерами» - а валютні кошти вигнали в офшори в якості «золотих парашутів евакуації після розграбування України», тому й ніхто з них не «сів», всі на свободі  - значить поділилися «вигнаним» з владою! В 2018 році на банківських депозитах залишилося  13 млрд.дол. Де ділася різниця? На міжбанківську валютну біржу вона не поступила. Не поповнила вона і валютні  резерви   НБУ… Вигнали за бугор – в офшори , а «маленьку частинку» тримають «під матрасами» майже всі заможні -від Прем’єра і депутатів до «пересічного малого українця»… Ви можете собі уявити, що Гройсман – Прем’єр держави не довіряє банківській системі держави, виконавчу владу якої він очолює, а «чесно зароблені»  мільйони тримає готівкою дома? Виявляється --- дома безпечніше!!!  Чим це не підтвердження того, що він бачить і розуміє що українську валюту  його «мафіозні побратими» знецінюватимуть, а ВКВ і далі розкрадатимуть?!

-Борги держави перед іноземними кредиторами створювалися штучно ще й за рахунок наданих Урядом гарантій повернення цих кредитів навіть тоді, коли позичальниками були не Уряд і НБУ, а олігархи, приватні  підприємці, бізнесмени – особи, наближені до тіла влади. Особи, бізнеси яких штучно банкрутували, а зобов’язання по поверненню кредитів переходили до Уряду на основі виданих ним гарантій.

-Міжнародне шахрайство з валютними ресурсами України– коли під валютні кошти українських банків, які розміщені на кореспондентських рахунках в іноземних банках, власники українських банків (їх менеджери) видають цим  іноземним банкам свої гарантії на повернення позичок, здійснених  в цих банках підставними офшорними компаніями. Потім офшорні компанії зникають, а іноземний банк не подає на їх розшук в Інтерпол, о попросту списує кошти з наявного в нього коррахунку українського банку. А сам факт того, що і український банк не подає  на розшук офшорних спритників – свідчення того, що кінцевим бенефіціаром офшорного спритника був власник банку (чи афільовані з ним особи), кошти якого були розміщені на коррахунках банка іноземного. За такими і подібними схемами в Україні збанкрутували 90 банків.  Ні НБУ, ні правоохоронці цих «схем» чомусь не помітили, не спрацювали на випередження… Бо ж сбанкрутував не один банк, а 90! Після банкрутства одного, трьох, п'яти чи десяти могло стрепенутися керівництво НБУ, Уряд, Парламент, Президент, передати справи  правоохоронцям і  виставити нормативні, законодавчі заслони, щоб інші 80 не збанкрутували за  такими ж і подібними схемами. Не відбулося, хоча «процес» розкрадання і банкрутства банків тривав понад чотири роки. Значить – всі в долі, у всіх рило в реп'яхах. А той факт, що й в Україні таких власників і їх менеджерів ще й не посадили, майно не конфіскували – свідчення того, що закриття справ за штучне банкрутство було «замазане» частиною виведених коштів – тобто поділилися вкраденим з владою. А влада виплачує вкладникам втрачені кошти з бюджету, а зріст дефіциту бюджету від виплат вкладникам компенсує НБУ ємісією. Далі, типовий і закономірний ланцюжок: - емісія-інфляція-девальвація-падіння економіки-зубожіння-еміграція…

-Частина ВНП України, створена резидентами України, взагалі  «крутиться»  ними поза межами України, в статистичній звітності України не фігурує, а відповідно – не живить українську економіку, не сприяє підвищенню зайнятості в Україні і податків в Україну не сплачує, а якщо сплачує – то в бюджети ворогів України. Найяскравіший приклад цього феномену– офшори, липецька фабрика , мадярські фабрики РОШЕН,  та «сліпі трасти» самого заядлого «цинічного патріота і борця з корупцією»  - цинічного «керманича» мафіозного кагалу України... Порошенка! Податки від цих «оборотів» Порошенко в українську казну не сплачує. Він і доходів по них не вказує, бо більшість з них  депонуються і реінвестуються «сліпими трастами»!

- Грошова оцінка українського експорту штучно занижена самою «схемою» торгівлі через офшори і  трансфертним ціноутворенням- коли ціна вартості одиниці експортованої продукції в офшори суттєво нижча від ціни, за якою її отримує кінцевий іноземний  споживач. А офшорна фірма  – власність того ж резидента –експортера, чи його довірених осіб. Валютна виручка в повному обсязі в Україну не повертаєтья  - не виходить на внутрішній валютний ринок, штучно занижуючи його наповнення. І звичайно ж… і знову ж –з дельти, що залишилася в офшорах,  податків в українську казну не сплачує. Ахмєтов тут – далеко не останній.

-Згадана схема має і іншу складову - псевдо-репатріація прибутків і виручки псевдо-нерезидентами (тими ж офшорними фірмами) : коли власник офшорної компанії є громадянином України. Згадані офшори «позичають» Україні  утаємничені ними валютні доходи,  шляхом купівлі єврооблігацій розміщених на зовнішніх валютних ринках псевдоукраїнською  владою. А проценти по них влада виплачує «позичальникам» в ті ж офшори.  Доказом цьому є те, що в офшорів влада «позичає» валюту аж під 8-11%% в той час, як населенню України на валютні депозити сплачує лише до 4%. Чому не залучає дешевші ресурси населення хоча б під 6-7%%, а залучає з офшорів під 8-11%%? Бо офшори  – свої. Але повернення в офшори  залучених «кредитів» і процентів за ними - оголює валютний  ринок України.

-Те саме стосується  і псевдо –інвестицій. Тобто «інвестуванням» в Україну з тих же офшорів, за яким за Україною залишаються зобов’язання їх повернення за вимогою псевдо-нерезидента.

- Зростання імпорту є результатом невиконання Урядом своїх функцій по реалізації програми імпортозаміщення, невиправданої практики зростання обсягів закупівель імпортних товарів і послуг, майна, що не є предметами критичного імпорту. Закупівлі за завищеними цінами (приклад –«вишки Бойка»)– а згадана «дельта» - в ті ж офшори.

- Псевдо-імпорт: фіктивна закупівля  за кордоном через офшори товарів (і юридичних, консультаційних послуг- типу «манафорта»), які в Україну не ввозяться і ніколи не планувалися до ввезення, чи ввезенні  в мінімізованому обсязі. У результаті – збільшується валютна дебіторська заборгованість нерезидентів перед Україною, яка потім в Україні списується як «безнадійна до повернення». Потім «зникають» (псевдо-банкрутують) нерезиденти-дебітори, а потім (чи одночасно)  і резиденти-кредитори. В т.ч і українські Банки.  Як правило такі «схеми імпорту» спеціально не страхують в першокласних іноземних компаніях (бо вони розкриють кримінальність таких оборудок) , тому й кошти не повертаються в Україну І це не єдиний  спосіб такої «торгівлі».

-  Гіпертрофований попит на валюту олігархами і спекулянтами, конвертація корупційних коштів влади в ВКВ в переддень криз ними же і створених – задля  цілей валютних спекуляцій, а також і для організації «втечі» капіталів за кордон.

- За умов  нагнітання у суспільстві «страхів» девальвації гривні зростає гіпертрофований,  ажіотажний  попит на валюту і у «пересічних»  громадян і господарюючих суб’єктів з метою недопущення знецінення їх гривневих заощаджень  в переддень створюваної владою кризи. Відбувається втеча від гривні в Україні і втеча доларів з банків України! Втеча валюти з легального валютного ринку.
-Несплата податків фірмами «своїх бариг» в Україні, в результаті чого бюджет недоотримує коштів, а їх дефіцит покривається додатковими запозиченнями і емісією, а емісія- це інфляція і зниження міцності  курсу національної валюти.

- Відсутність обмежень на покупку валюти для імпорту продукції, що не є критичною для потреб України.

-Корупція на митниці, в податковій, судовій, правоохоронній, дозвільній, контролюючій системах – «пилосос», який викачує всі види коштів від «пересічних» громадян  до владних бариг, після конвертації яких у ВКВ, бариги частину «кладуть в матраци», «частина в кеші -депонується «на вибори», а частина – в офшори. Незалежно в який з названих «гаманців» вони її покладуть – вони внесли свою «посильну лєпту» в оголення внутрішнього валютного ринку.  Але після цього й «пересічні» намагаючись поповнити втрачені на корупцію резерви  і зберегти поповнення у ВКВ – також скуповують її на внутрішньому ринку.  А витрати на корупційні подачки владі перекладають в ціни реалізації своєї продукції,  а це – один із факторів зросту інфляції і знецінення гривні.

-Функціонування підставних «відмивочних фірм» і їх конвертаційних центрів- органічна складова системи мародерства,  крадіжок, корупції, і відмивання цих коштів, а також –один із способів  ОГОЛЕННЯ внутрішнього валютного ринку.

-Розширення нинішнім керівництвом НБУ  і парламентом можливостей для політиків і олігархів і їх поплічників легального  виведення валюти і оголення валютного ринку України, декриміналізація неповернення олігархами валютної виручки в Україну і її виведення з України. «Для чого це робиться?» – Для мародерства, для «легкого заробітку» і безконтрольного збагачення представників правлячого клану і близьких до нього олігархів і поплічників.

«За рахунок кого це робиться?» - Можна стверджувати однозначно - за рахунок нещадного нищення економіки України, її оборонного потенціалу, за рахунок запланованого  збідніння населення і стимулювання еміграції тієї категорії громадян, які не належать до вище перелічених категорій! А чим корисна еміграція для так званої влади України? -Вона має збільшити надходження валюти в Україну, яку олігархи скуповують через свої банки  виганяють її в офшори. Це – спланована диверсія проти України і її народу.

Провладні експерти  «аргументують» девальвацію гривні як «неминучий»  процес, що викликаний необхідністю повернення зовнішнім кредиторам непосильних валютних запозичень влади і олігархів. Мої контраргументи: - А що,  девальвація гривні добавить кількість доларів на легальному ринку  України, чи призведе до поглиблення їх дефіциту, до втечі в матраци і офшори? Відповідь зрозуміла… Але ж  для закупівлі тієї ж кількості доларів для їх повернення «офшорним» і іншим кредиторам необхідно буде вилучити з бюджету та й обігу в цілому гривневих ресурсів держави більше. І вилучити більше саме на рівень девальвації гривні. Обігових ресурсів в державі стане менше.  Просто знеціняться гривневі резерви, «засохнуть» джерела фінансування економіки і самофінансування бізнесу. Впаде виробництво, зменшаться надходження до бюджету, соціальні стандарти працівникам бюджетної сфери не будуть підвищені. Скажуть по-Азаровські -«Німає грошів». А чим замістять надлишково вилучені з бюджету кошти в результаті «потовстішого» долара  для  повернення боргів кредиторам? Емісієї і наступним за нею -  зростом інфляції. Від якої знеціняться активи бізнесу і заощадження громадян. Натомість впаде платоспроможність населення, що також призведе до зменшення виробництва товарів, які вони зможуть закупити на знецінені заробітки і пенсії... Як наслідок – впаде і виробництво цих товарів. Збільшиться рівень безробіття та трудова еміграція. Вони підуть на новий круг. А підприємства не олігархів, що не мають резерву доларів, ставатимуть банкротами. Олігархи їх скуплять за безцінок.
Тобто, якщо не ліквідувати штучно створюваних владою «механізмів» штучного зростання   дефіциту долара на внутрішньому ринку України, то пропонована девальвація стане початком, детонатором  каскаду наступних девальвацій, інфляцій, безробіття, зубожіння, еміграції – так задумано бандитами на владному олімпі – іншого пояснення немає.

Не перестаю повторювати, що  Україна, за своїм економічним потенціалом, - це Клондайк, але масштаби її розкрадання  незрівнянно страшніші ніж в Клондайку…

-Україна, не дивлячись на існуючі, штучно створені проблеми має достатні резерви для переходу до активного балансу, досягнення  стійкого позитивного сальдо рахунку поточних операцій, для зростання валютних резервів. Для цього просто слід нейтралізувати фактори (відзначені вище), які спричинили валютний дефіцит долара  на внутрішньому ринку. Обсяг тіньової економіки, як неодноразово заявлялось владою, співставимий за обсягами  легальному  сектору і здатний поповнити бюджет вдвічі, якщо його «витягти на світлу стезю». Хоча нині  тіньовий сектор економіки «недоторканий», бо кришується владним мафіозним кагалом і його ЛІВОохоронцями та правоЛОМЦЯМИ. Це теж – ДИВЕРСІЯ!

-Як не парадоксально, але  швидким темпам зростання ВВП, в т.ч. за рахунок перетворення тіньового сектору в легальний, нинішньою владою створене штучне, але потужне  гальмо-   зобов’язання України в угоді про  реструктуризацію зовнішніх боргових зобов’язань, які на міжнародній арені підписала випускник Гарварду, міністр фінансів України в уряді Яценюка – Яресько! Уряд надав їй руйнівні для України повноваження  по штучному стримуванню темпів росту ВВП взамін на реструктуризацію боргів, а  «коаліція» парламенту – узаконила підписану Яресько угоду. Але це – окрема тема…- 

Економіка злочинно монополізована олігархами. Демонополізація – це шлях до чесної конкуренції,  яка призводить до суттєвого і швидкого   зниження тарифів, цін і підвищення якості товарів (послуг). Але монополісти – всі провладні та активні члени і поплічники самої  влади, тому й  не погодяться на діяльність в умовах чесної конкуренції, бо багато кому з них не вдасться красти, завищуючи ціни, тарифи, вільно і безконтрольно використовувати бюджетні кошти, отримувати безконтрольні дотації і «амністії» боргів перед державою. А  деякі з них - взагалі вимушені будуть  зійти з ринку, бо нездатні працювати в умовах чесної конкуренції .

Руйнують економіку корупція, податки, кредити, контрабанда, ручні суди, кришування злочинів перевертнями- правоохоронцями, ті ж ментальні покручі і антиукраїнці, агенти кремля у владі України і т.д, але…
Але повернімося до «рецептів» вирішення тематичної проблеми – штучної девальвації  гривні..

Що ж  слід зробити, як мала б діяти нормальна і відповідальна влада щоб жорстко, але грамотно зупинити  штучну девальвацію гривні?

Як  мала б діяти влада і НБУ, якби вони не були диверсантами, думали  за державу, добробут людей  і  діяли б  у їх інтересах, діяли б у відповідності з законами грошового обігу?


-Визнати офіційно критичний стан української економіки і валютної кризи і повідомити що на період подолання кризи змушені ввести наступні правила і обмеження….  Чинні документи про Асоціацію з ЄС дозволяють робити обмеження в випадках кризи.
А  далі діяти  наявними в державі макроекономічними інструментами регулювання і реагування на штучно набираючу темпи девальвацію гривні.

--Попередити всі юридичні особи в Україні, що у разі виявлення фактів перерахування коштів в офшори, вони будуть позбавлені права кредитуватися (перекредитовуватися), а надані кредити українськими банками будуть відізвані, а в банків-співучасників згаданих перерахувань - будуть відкликані ще й стабілізаційні кредити НБУ і буде відмовлено їм у рефінансуванні;
- НБУ на період подолання кризи  має ввести обов’язковість 75-100%  продажу експортерами валютної виручки на внутрішньому ринку України;
-ввести 60-ти денний термін для обов'язкового повернення валютної виручки в Україну всіма експортерами;
-відмінити «валютну лібералізацію», здійснену недавно НБУ і освячену парламентом;
 заборонити повернення Мінфіном  ПДВ експортерам на ті обсяги експорту, які  здійснюються ними через офшори;
- ввести додатковий 30%-й податок на абсолютно всі транзакції, що здійснюються через офшори;
-визначити номенклатуру і обсяги критичного для України  імпорту і продавати валюту на міжбанківському валютному ринку, конвертувати гривню лише тим імпортерам, які ввозять продукцію критичного імпорту. Кредитувати валютою бізнес   ЛИШЕ під потреби критичного імпорту
- на період подолання кризи ввести 40%-й податок на закупівлю валюти задля потреб некритичного імпорту продукції – бажання імпортувати зайве, некритичне відпаде;
-ліквідувати всі «відмивочні  контори» і їх конвертаційні центри. Анулювати їх реєстрації як суб'єктів господарювання і відкликати ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій.  Обсяги незаконних конвертацій звернути на особисте майно шахраїв;
- повернути в Україну незаконно вивезені її валютні ресурси і резерви і не допускати нових випадків і «хвиль відпливу» доларів  з внутрішнього ринку України. Повернути в Україну вказані   валютні ресурси на пільгових умовах- тобто, без  оподаткування обсягів поверненої валюти;                                                                                                                                              
 - але, в випадку незгоди резидентів – кінцевих бенефіціарів офшорних компаній повернути в Україну виведені з її території валютні кошти –експропріювати їх активи на території України;
-конфіскувати  (чи забрати за регресним позовом) майно  тих «бізнесменів», які не повернули зовнішні і (внутрішні) кредити в результаті штучного банкрутства свох фірм, а борги яких перейшли на державу. А особливо і негайно в випадку– якщо вони нині знову стали  власникамии «заводів-параходів» ,  банків-базарів-торгових центрів-індустрії розваг  «на подаровані бабусями» мільйони і т.п.;
- обсяг коштів просроченої дебіторської заборгованість нерезидентів вилучати в безспірному порядку в резидентів-експортерів ( і в першу чергу- за рахунок власного майна, власників і менеджерів), якщо угода не була застрахована в іноземній першокласній страховій компанії, або якщо страхова компанія не виплатила резиденту страхових платежів;
 -надалі - обсяги транзакцій по незаконному  виведенню бізнесом коштів за кордон вважати збитками Держави Україна. Згадані збитки повністю звернути на особисте майно тих працівників, власників і керівників , членів наглядових рад банків, які  поставили на платіжних документах свої підписи, а також на тих працівників, кому за посадою визначено контролювати законність транзакцій. В т.ч. в керівників і працівників НБУ. В частині  недостатній для покриття збитків- стягнення звернути  на статутний капітал (окрім статутного фонду НБУ);
- аналогічну суму збитків звернути і на особисте майно тих працівників фірм і їх власників, що видали платіжне доручення на незаконне перерахування валютних коштів за межі України. І лише в останню чергу – на активи самих фірм.
-на період подолання кризи заборонити юридичним особам інвестувати в іноземні держави, купляти за межами України любі зарубіжні активи, фізичним особам – заборонити перерахування валюти за кордонз метою придбання  житла, яхт, літаків, інших предметів розкоші (окрім ліків та фінансування потреб в лікуванні та придбання необхідних для особистого вжитку побутових товарів). А відповідно – заборонити їм і банкам  перерахування коштів для згаданих потреб.
 Погодьтеся, що майже всі ці важелі макроекономічного регулювання можна було б привести в дію ,  реалізувати їх просто і швидко, причому - всіма гілками влади у відповідності з повноваженнми, наданими їм Конституцією і законами В реалізувати їх на протязі одного робочого тижня (окрім арешту майна та повного повернення доларів, викачаних за всі роки Незалежності офшорним «пилососом», які  потребують набагато більшого часу). Для інших потенційних порушників був би однозначний сигнал – припиніть крадіжки і вивід валюти за кордон. Була б лише у влади політична воля…


Чи здійснить це нинішня «влада»? Однозначно –НІ. Наступна – можливо…


  Але для цього суспільству слід масово включити злодійській владі червоне світло  на її злочини, бо совість і відповідальність за державу в неї вже ніколи не з'явиться! Склалося враження, що в них таких якостей ніколи  й не було , а деякі широкомасштабному злодійському ремеслу, комплексу методів і способів уникнення покарання, підкупу  - навчалися цілеспрямовано - з дитинства...
 - Україна вистоїть без девальвацій національної валюти, і навіть без наступних зовнішніх валютних запозичень - якщо швидко вирішити названі проблеми.  А поодинокі протести і аналітичні статті - то є голосом волаючих в пустелі, але вони озброюють маси. Диверсію нинішньої влади слід зупинити, або її – позбутися взагалі . Майдан, Революцію Гідності слід  й завершити гідно… і завершити блискавично швидко– як автоматна черга...

Володимир Пилипчук

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com